Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves 188cm 67kg barna haj...

Titty90 kérdése:

21 éves 188cm 67kg barna haj kék szemű srác vagyok. Sajnos még szűz vagyok, nem tudom hogy miért de amikor odakerül az éppen aktuális barátnőmmel a dolog kinevet és the end bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 22:44
1 2 3
 1/24 Randy Orton ***** válasza:
Nincs f a szod
2011. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
????
2011. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mi az, h kinevet?
2011. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az attól függ - mikor szexelnél vele, feláll neked, vagy pettingelsz vele?

Ha nem áll fel, vagy kicsit az lehet a baj, de gondolom 12 cm felett nem lehet ez a baj.

2011. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
amikor elmondom neki h még szűz vok kinevet és otthagy. Arra a kommentre h nincs farkam arra az a válaszom h neked nincs. Az ilyen szemét emberek válaszát nem kértem!!!
2011. dec. 19. 22:49
 6/24 Randy Orton ***** válasza:
xD te nem semmi vagy
2011. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Titty, akkor nem kell mondanod h szű vagy, csak kezdd el, és ha szex közben kérdezi h az vagy mondhatod h nem :D
2011. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
92%

Nem kéne semmit mondanod. Csináld, és kész.

Most lehet, hogy nagyon erkölcstelen vagyok, de én a helyedben "könnyű lányokkal" kezdeném. Nem prostikkal,persze, hanem elmennék valahova szórakozni - te srác vagy, egyedül is elmehetsz bárhova, és felszednék valakit. Nem kell mondani semmit! És soha többet nem kell látnod a csajt, ha rosszul sülnek el a dolgok!

Veszítsd el és kész, mert ha későbbre halasztod, tényleg agyadra megy a szűz faszod, bocs.

2011. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat!!
2011. dec. 19. 23:05
 10/24 nincs több kérdésem válasza:
40%
szerintem se mondd meg,h még szüz vagy és ha esetleg nem áll fel (ami elég valószinü lesz elsöre) akkor meg közöld vele,h ez azért van mert egész nap b'sztál... és ha még akkor is kinevet akkor adj neki egy hatalmas pofont amitöl kizökken és ha már elég nagy önkivületben van kötözd meg és akkor dugd meg... próbálkozz bátran elöbb-utóbb összejön.
2011. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!