Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves 188cm 67kg barna haj...

Titty90 kérdése:

21 éves 188cm 67kg barna haj kék szemű srác vagyok. Sajnos még szűz vagyok, nem tudom hogy miért de amikor odakerül az éppen aktuális barátnőmmel a dolog kinevet és the end bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sajnos a szűz csajok kiröhögése nem működik, mert biztos lesz valami szerencsétlen fehér lovagot játszó nyomorék, aki majd bevédi a "tiszta szűzlányt", hátha az meghálálja majd valamilyen módon, aztán meg néz, mint Jani a moziban, amikor barátzónába rakja, mert ugyebár nem eléggé bika. Egyébként a 20-as éveikben járó szűz leányzók vagy qrva rondák(kövérekre, ápolatlanokra tessenek gondolni), vagy szociálisan retardáltak, vagy a nagy alfahímet keresik, vagy ezeknek valamiféle kombinációja, magyarul valóban megérdemlik, hogy kiröhögjék őket, én azt mondom. Persze vannak kivételek(pl keresztények), de nem hiszem, hogy olyan gyakoriak, mint azt szeretnék az emberek.
2011. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Egyébként a 20-as éveikben járó szűz leányzók vagy qrva rondák(kövérekre, ápolatlanokra tessenek gondolni), vagy szociálisan retardáltak, vagy a nagy alfahímet keresik, vagy ezeknek valamiféle kombinációja, magyarul valóban megérdemlik, hogy kiröhögjék őket, én azt mondom."


Vagy vallásos idióták, esetleg a csillagos égben vannak az igényeik.


Igaz, mindig lesznek olyan barmok, akik hasra esnek attól, ha meghallják a szűz szót. Azt hiszik, hogy ez mekkora hatalmas előny, és majd nyilván velük fognak lefeküdni, aztán hónapokig húzzák az agyukat és jön a legyünk barátok duma. Az ilyen hülyék is megérdemlik.

Akkor is röhögjük ki őket.

2011. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
sztem ha valaki tényleg szeret nem érdekli hogy szűz vagy-vagy sem azt ajánlom ne egyből feküdj le egy lánnyal mert azt szerintem ha mondod hogy szűz vagy kiröhögne mindegyik egyből csak a kurv@k feküdnek le egy fiuval
2012. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
nincs benned hiba nem baj ha eddig vártál biztos megvolt az okod erre az én barátommal együtt vesztettem el a szüzességemet pedig 6 évvel idősebb mint én szóval nem baj te érzed mikor szeretnéd ha a lány meg kinevet akkor nem méltó hozzád
2013. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!