Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért nincs 100%os merevedésem?...

Mért nincs 100%os merevedésem? 16/ F

Figyelt kérdés
Szűz vagyok,ha barátnőmmel oda kerülne a sor akkor lankad vagy nem áll fel teljesen szóval nem kő kemény,mi lehet a baj?(vérpéniszem van) Túl sokáig húzzúk a dolgot? Vagy csak stresszes vagyok? Úgyérzem nem félek pedig,próbáljatok értelmes választ mondani,előre is köszi!
2011. dec. 26. 18:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
9%
Próbáld a haveroddal.
2011. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
42%

Értelmes válasz.


EJJ, SIKERÜLT ÉRTELMES VÁLASZT ADNOOOOM!

2011. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen ez az volt nagyon..
2011. dec. 26. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Az lenne baj ha kőkemény lenne. Az felhorzsolná a barátnőd nuniját :D
2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Levente006 válasza:
Add csajod szájába majd,ott megkeményedik!
2011. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos láttam eddig nem sok értelmes választ kaptál.

Volt hogy már lefeküdtél vele?

Ha még nem és ez lett volna az első akkor túlságosan izgultál hogy minden jól menjen, csak lazulj el, és csináld, minden oké lesz.

Ha akarod akkor mondd a csajnak hogy segítsen rá kézzel vagy szájjal, és aztán mehet a menet :)


Sok szerencsét.

2011. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69?
2011. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1x volt komolyabb próbálkozás de akkor az volt a baj,hogy hozzám sem ért szinte. Ha nem gondolok a szexre minden jól megy csak ha rágondolok akkor van baj,még nem feküdtünk le,de már nagyon akarjuk
2011. dec. 26. 19:39
 9/12 kovpet ***** válasza:
Valószínűleg a stressz miatt. Sokat kell gyakorolni és jó lesz :)
2011. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt legelején csaj is hibás ha megnyugtatna vagy elkezdene szopni meg felizgatni téged biztos egyből állna (de gondolom ő is szűz meg tapasztalatlan) sz4rj4' rá puszilgasd a csajt simogasd gyengéden harapdáld a nyakát gyengéden mellét simogasd akár gyengén meg is haraphatod a mellbimbóját van amelyik ezt is élvezi izgasd a punciját nyald ki ujjazd egyből feláll és mikor jó nedves akkor dugd be szép lassan dugd be jól átérezze a f4szod és mozgasd lassan aztán kicsit gyorsíthatsz egy pontra koncentrálj és azt izgasd közepesen és elmegy a csajod és élvez egy kurv4 nagyot ha te vagy közelébe lassíts vagy állj meg utána ha már nem vagy közelébe( mert kezdőknél előfordul akkor se parázz ez természetes ilyenkor még) kezd előröl kontrolláld magad h jó legyen a szex ha másképp nem megy ültesd az öledbe és mozgasd a farkadon úgy kevésbé izgató de ő ugyan úgy elélvez remélem tudtam segíteni csak nyugodj meg ne stresszelj add át magad az érzésnek ne is gondolj arra hogy feláll-e a farkad mert ha arra stresszelsz miért nem áll ideges leszel és nem fog felállni foglalkozz a barátnőddel és izgulj rá akkor 100%os lesz a siker hát ennyi volna remélem tudtam segíteni :) majd belejöttök mind2-en sok sikert menni fog
2011. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!