Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nekem és a barátnőmnek most...

Nekem és a barátnőmnek most lenne az első. Az előjátéknál érdemes addig eljutni míg orgazmusom lesz? Hisz akkor 2. orgazmust nem lehet olyan gyorsan előhozni. És a gumi húzásnál nem akarom azt, hogy ne legyen merevedésem. Hogy szokás ezt csinálni? :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:35
 1/4 Andrewka ***** válasza:
100%

Ha korán elmész, ami elég valószínű az elsőnél akkor miért ne élvezhetnétek el. Akkor tuvább fog tartani az aktus. Semmi sem tilos ami mindkettőtöknek jó. Gumi felhúzáson meg nem kell aggódni. Pár mozdulat az egész. De nem árt ha otthon gyakorolsz egy kicsit h minden rendben legyen


22/f

2009. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

ha mindkettőtöknek első lesz,nem gáz a gumi,majd belejöttök,senki születik profinak..

előjátéknál nem lesz orgazmusod az izgalomtól:>

2009. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdők vagytok mindketten. Se magadtól ne várj el profizmust, és ő se tőled. Együtt majd szépen rájötök mindenre. :-) Készüljetek fel, hogy az első alkalomkor nem lesz tűzijáték, és bizony bénázni is fogtok. ha így lesz, kacagjatok egy jót, és élvezzétek tovább az estét! Senki nem született profinak a szexben.


Egy fontos tanácsot azért adok: mindig a lány legyen az első. Ne magaddal törődj, hanem ővele! Őt halmozd el csókokkal, simogatással, öleléssel, őt próbáld meg orgazmushoz juttatni. Mielőtt meg a behatoláshoz értek, ha lelohadnál, kérd meg őt, hogy vegyen kezelésbe. Semmi perc alatt újra lesz merevedésed, és fel tudod húzni a gumit is.


Csak ne izgulj, és vállald be előtte magadat teljesen, vállald be előtte, hogy kezdő vagy, és ügyetlen! Nem érdemes úgy tenni, mintha mindent tudnál.

2009. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmi gáz. Simán tudsz produkálni 2 lövést egymás után.

Az elsőnél én még az alsómba mentem el, mikor megfogtam a pu..iját. :D De hát ilyen ez. :)

2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!