Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örökre szűz maradok? Emiatt...

Örökre szűz maradok? Emiatt kezdek bezárkózni már, ördögi kör. (21L)

Figyelt kérdés

Nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést, röviden leírom a helyzetet. 21 éves lány vagyok, soha nem volt barátom, nem is csókolóztam. Nem vagyok kihívóan ronda vagy túlzottan visszahúzódó sem, sok fiú barátom van, de valahogy mindig automatikusan a barát-zónába kerülök. Soha nem próbálkozott nálam senki, de most már kezdek is tartani ettől, mert nem tudom, hogy reagálna rá bárki is, hogy abszolút semmilyen kapcsolatom nem volt. Lehet mondani, hogy ennek normális fiú örül, de gondoljatok bele, ha mondjuk egy 20 feletti (legyen akár 25-26 éves) lányról megtudnátok, hogy szűz, nem hiszem, hogy ne gondolnátok, hogy ez fura, itt nem stimmel valami... Magát a szüzességet nem tartom nagy értéknek, csak a reakcióktól tartok, baráti társaságban is kerülöm a témát.

Nem tudom mit csináljak, a pár évvel idősebb pasik biztosan furán néznének rám, de a fiatalabbak is. Szóval emiatt is kezdek begubózni, ráadásul eddig se érdekeltem nagyon a fiúkat...


2011. dec. 27. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Képet nem teszel fel?:) Szerintem ezen ne rágódj, aki szeretni fog, azt nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy...
2011. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez egy elég fura helyzet. Szerintem a viselkedéseddel van a baj. De amúgy meg a csajokra MINDIG van vevő. Ez a természet törvénye. Csak reklám kell. Bocs, hogy így mondom, de ez van.
2011. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 év múlva is ugyanitt tartasz és aktuális lesz a kérdés, akkor tedd majd fel, most még nagyon korai elkeseredni.
2011. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tanulsz még, vagy dolgozol? Hova jársz, hogy egy marha sem figyelt fel rád?
2011. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, szerintem egy fiatalabb srác oda lenne érted ezért :P

Összejönnél olyannal is?


18/F

2011. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Átlagosan nézek ki, nem vagyok ronda, az a "lány szomszédból"-kategória inkább.

Iskolába járok amúgy még, ráadásul informatikát tanulok, szóval szinte csak fiúkból áll a szak.

Fiatalabb srácokkal is összejönnék, de náluk még inkább parázok ezen, hogy biztos azt hiszi, hogy itt van egy idősebb, tapasztalt csaj, aztán tessék, kap egy szüzet, aztán az összes haverja ezen csámcsogna. Ez nyilván nem feltétlenül van így, mert mindenki más, de akkor is ettől tartok.

2011. dec. 27. 14:29
 8/25 anonim válasza:
Kamu:)
2011. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Menj el olyan helyre, ahol van ismeretlen társaság, talán ott felfigyelnek rád.
2011. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pedig normális fiú tényleg örül ennek. Én legalábbis mindenképpen örülnék! ;)
2011. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!