Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a 12-14 éves lányok,...

Azok a 12-14 éves lányok, akik elvesztették a szüzességüket, miért vesztették el?

Figyelt kérdés
nem fogok leoltani senkit, csak úgy kiváncsiságból.
2011. dec. 27. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Dirty Dancer én sem értem, mért vagy ennyire kiakadva a kérdésén, Ő legalább kérdez, mielőtt bármi butaságot is tenne.....Egyébként meg még bőven ráérsz kis csaj, van időd elveszteni, de gondolom ezt te is így gondolod.
2011. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
utolsó ponotsan:)
2011. dec. 29. 16:23
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Drága kérdező. Azok a lányok akik lefeküdtek bárkivel is még nem k*rvák. Maximum te vagy egy degenerált csitri aki w-vel ír, lenéz másokat. Vannak tini k*rvák is, de vannak akik "szerelemből" csinálták. Látszik hogy még sose volt barátod.
2011. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Képzeld wolt barátom, és kérlekszépen én nemhiszem hogy normális az, hogy 12 éwesen szpoja a f*szt.
2011. dec. 29. 19:40
 15/22 anonim ***** válasza:

mikor volt valaha is menő a v-t, w-vel írni?

vagy ez visszajött a gyerekek körében?

egyébként 13 évesen annyi érdekesebb és izgalmasabb dolog van, mint egy barát, szerintem kedves kérdező ne törődj ezzel a kérdéssel, és inkább találj egy hobbit, legyél a barátaiddal, élvezd ki, hogy gyerek vagy

2012. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

ilyet írsz:nem fogok leoltani senkit.

ahhoz képest elég durván nyomod.

de akkor elárulom neked,miért.

13voltam,beleszerettem a srácba(egyidős volt velem,mellesleg) szerettük egymást.aztán lefeküdtünk.ennyi.

na ezt kapd ki baz*meg.szerelemből.;))

2012. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

különben meg.nagyon tévedsz.nem szoptam le.a szex nem csak abból áll.úgy hogy szia:)

és gondolkodj el egy kicsit öcsém ezen az egész dolgon..-.-

2012. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Hát csak azok a lányok vesztik el 12-15 éves kor között, akik azt hiszik, hogy övék a világ, ők a legszebbek tehát magyarul rohadt beképzeltek. A normális lányok 17-18 korban vesztik el komoly szerelemben, az ien kis tini pi.csák, azt se tudják mi az a szerelem, csak divatból illetve kíváncsiságból teszik szét a lábukat, mihelyt megjött nekik a legelső menzeszük. Ne foglalkozz ezzel még pár évig, ink. törődj a tanulással és a barátaiddal. Hidd el később hiányolni fogod még ezt a korszakodat, mikor nagy részben csak a barátok fontosak és semmi más. :) Tapasztalatból mondom :S 17/F
2012. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, hogy szerelemből, de 1. ma ez már nagyon ritka, inkább azért csinálják, mert ettől lesznek nagylányok, nem lesznek cikik és még sorolhatnám. 2. 13 évesen még GYEREK vagy, nem a szexel kellene foglalkozni! Én is voltam 13 éves, abból állt a szerelem hogy megfogtuk egymás kezét, a szülinapi bulikon/sulibulin max. este 9-ig lassúztunk és volt pár csók. Régi szép idők... És rohadtul nem örülnék ha az én lányomat 13 évesen már tolná valami hülyegyerek!!!
2012. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

2011-12-28 13:00 vagyok

pontozzatok le nyugodtan továbbra is fáj az igazság gondolom,de akármit bemesélhettek magatoknak 12-15 éveseknek fogalmuk sincs az igazi szerelemről,nem a szexel kéne még foglalkozniuk és nem a pasikkal,13 évesen én is voltam "szerelmes",de szájra puszi,kéz fogás csak,mert az is a normális egy kislánynak,szóval hitegethetitek magatokat,hogy igen szerelemből keféltek,de attól még az nem igaz,és attól még korai,és súlyos következményei lehetnek,és attól sem érettebbek,sem többek,sem felnőttek nem lesztek

2012. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!