Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok ha befér egy...

Szűz vagyok ha befér egy nagyobb tárgy? Hasonlítsuk mondjuk egy átlagos répához.

Figyelt kérdés
Unalmamban, szoktam "játszadozni" magammal, van egy kedvenc kis játékszerem,ez kb 15cm hosszú 5cm átmárőjű tárgy, ez gond nélkül befér. A kérdésem az hogy szűz vagyok- e még? Illetve ép e még a szűzhártyám? Mert soha nem fájt, nem vérzett az első alkalomnál sem éreztem különöset. segítsetek, kérlek.... Mert nem tudom ha a friss barátom megkérdi szűz vagyok-e én meg igent mondok de ha arra kerülne a sor, gondolom rájönne hogy nem ép a szűzhártyám.. Szóval ép? Vagy sem?
2008. márc. 28. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem fáj és nem véreztél, akkor lehet, hogy rugalmasabb a szűzhártyád. Van, akinek sosem szakad át, mert annyira rugalmas. Szerintem ép a szűzhűrtyád, és nyugodtan mondhatod a barátodnak, hogy szűz vagy, hisz még úgy nem voltál senkivel... Ha pedig oda kerül a sor, akkor valószínűleg az sem fog fájni és nem fogsz vérezni.
2008. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Hát azért az a 15cm mégis csak nagy...nem kéne szerintem magadnak az első együttlét elött feldogdosni dolgokat.

Vagy lehet hogy már átszakadt a szűzhártyád,csak oylan vékony volt,hogy se nem érezted,se nem vérzett.Azért ha azt teljesen feldugtad...hááát....persze ez az én véleményem.Lehet,hogy enm így van.

2008. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem...Nem... szűz vagy!!! A nőgyógyászok szerint ha még nem vtál fiúval akk még szűz vagy és csak akk lehet még ép a szűzhártyád ha nem oan erőteljesen játszadoztál azzal a vmivel xD:) de ha már nem fáj ha magadnak...:D akk sztem csak megszoktad azt az érzést!!!
2008. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én enm mondtam hogy nem szűz,scak azt hogy a szűzhártya már nem biztos hogy ép :) Üdv.:Második válaszadó
2008. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
És a pasid sem fogja érezni,hogy most átszakított-e valamit, vagy sem!
2008. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A 2. hsz. hülyeség. Nyugodtan játszadozz csak így megtanulod, hogy érj el könnyen hüvelyi orgazmust és sokkal boldogabb lesz a szexuális életed a partnereddel.
2008. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem a hüvelyedbe dugtad biztos már nem vagy szüz.én legalábbuis is ugy hallotam meg én is ugy csinálttam h a csiklomat ingereltem mikor még szüz voltaM NEM PEDIG mindenfélét bedugdosrttam magamnak.ne értsd félre ezt nmem roszbolirtam de sztem már nem vagy szüz mondjuk ez függ attol is h milyen mélyre dugod be....
2008. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szia.Nyugodtan próbálkozz egyedül az első együttlét előtt , csak felfedezed magad, és ne félj egy pasinak foggalma sincs hogy átszakított e valamit vagy sem.Különben az eddigi üziírók csak a 15cm-t olvasták el???Az hogy 5 cm átmérőjű azt senki??Feltéve ha azt körfogatra értetted akkor nem lehet vastagabb 2újjnyinál.A super tampon vastagabb, és ha azt használ egy szűz lány attól még SZŰZ!!Csak gyakorolj nyugodtan a nagy eseményre hidd el ha tudod mi jó neked és ezt tudatod a partnereddel, még értékelni is fogja.Csak pozitív lehet.
2008. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy mi fér be, hanem attól, hogy voltál-e pasival. Tehát, hogy valóban volt ott fütyi, ahol a helye van.
2008. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szüz vagy még,mert nem feküdtél le senkivel,a szüzhártyád meg akár sport közben is elszakadhat észrevétlenül,nincs abban semmi.ez nem egy zsák vastagságú fal,amit érez a fiú:D
2008. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!