Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell felkészülni az...

Hogy kell felkészülni az szüzeség elvesztésére? És egyáltalán mennyi idő után adjuk egy pasinak a szüzeségemet? És hogy kell az elsőt?

Figyelt kérdés
én 16 leszek és még szűz vook amire büszke vook van egy pasim akinek még nem most de majd úgy érzem odaadom a szüzességem. a legnagyobb kérdés az hogy mennyi idő után következzen ez? és hogy félek az elsőtől és szeretnék jó tanácsokat kapni mert szükségem van ráá .)
2008. márc. 30. 23:08
 1/7 anonim válasza:
100%

a mennyi idő után nem jó kérdés. Ezt nem lehet így megmondani, két hét? két hónap? vagy fél év? :) ez egyéntől függ, és mindneki maga dönti el. Ahogy érzed, amikor úgy érzed h érett vagy rá, és meg akarod tenni. Fontos, hogy ne legyenek kétségeid, és ne azért tedd meg, mert esetleg a barátod türelmetlen vagy ilyesmi. :) Az a lényeg, hogy magadban eldöntsd, hogy meg akarod e tenni és a válasz egyértelmű legyen.

Drukkolok, h minden okés legyen! ;)


ui: és majd ha arra kerül sor, védekezzetek!:P

2008. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg félelem van benned, ne csináld, mert nem fogod élvezni és nem lesznek jó emlékeid sem! Szerintem nincs konkrét válasz a kérdésedre, mert mindenkinek máshogy jön el az idő, hogy lefeküdjön a másikkal! Ha már nem félelemérzés lesz benned a dolog iránt, hanem azt érzed, hogy kívánod a barátod és szeretnéd odaadni neki a szüzességed, akkor jött el az idő! Nincs "szabálykönyv" arra hogy kell első alkalommal szeretkezni! Szerintem nem lehet elrontani semmit sem és ha egy kicsit bánázik is az ember, nem fog letolni senki érte! De soha ne felejts el VÉDEKEZNI!!!
2008. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bénázik :) Bocsi
2008. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rá...a barátod kedvéért SEMMIFÉLEKÉPPEN sem tedd meg. Elötte pettingeljetek azt szabad még :) De sztem így hogy még "nem nagyon érted" vagy tudod mi is a a szex, és még nem készültél fel, akkor még várj vele. Csak nyugisan...:) és beszélj a barátoddal is erröl, az nagyon fontos :) nah meg a védekezés, óvszer!!! el ne felejtsétek...sok sikert:)
2008. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy jó legyen a kapcsolat, közösen akarjátok, tartsatok ki egymás mellett és a legfontosabb, hogy semmi kétséged ne legyen!! SEmmi iránt. Sem az iránt, hogy kivel, hogy mikor. Érezni fogod, hogy mikor van itt az ideje. Én fél év után lettem páromé, neki is én voltam az első. Türelemmel és izgalommal vártuk az alkalmat, megértettük egymást, hogy bár vágyunk rá, még nincs itt az ideje. És mikor eljött az idő, tudtuk, hogy nem fogjuk megbánni, és nem is bántuk meg.

Hogy hogy kell, azt tudni fogod, erre nem lehet felkészülni. Élvezzétek, az a legfontosabb, és még annál is fontosabb, hogy védekezzetek!!

2008. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
ERRE NEM LEHET FELKÉSZÜLNI én a barátomal 2 év után voltam együt és csuda jó volt
2008. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez a mennyi idő után egyéntől függ én második talin 2 hét után másztam rá a pasimra mert úgy éreztem itt az idő (nem bántam meg) mát amég nem érzed úgy hogy megszeretnéd tenni nincs benned az a félsz hogy úristen nem akarom akkor tedd meg! hát az első az nem mindenkinek fáj nekem pl nem fájt, az előjáték az mindenféleképpen hosszú ideig tartson!! 16 éves lány vagyok és 15 évesen vesztettem el 8 hónapja
2008. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!