Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 18 éves koromig nem...

Gáz ha 18 éves koromig nem vesztem el a szüzességem? (17/f)

Figyelt kérdés
Szeretném még 18 éves korom előtt elveszíteni a szüzességem... úgy érzem ha nem sikerül az önbecsülésem a béka segge alatt lesz... Mi tévő legyek?
2012. jan. 9. 16:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítenek :)
2012. jan. 11. 17:31
 12/20 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. :)Sőt, szerintem jobb is... Ha még vársz mondjuk 1-2 évet, talán jobban fogod értékelni.
2012. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bukj a Füty Imre válasza:
Amennyiben nem sikerül próbálj keresni egy nálad kissé éretteb szépszál férfi állatot :P
2012. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nem gáz elfogod veszteni vagy 17 évesen vagy 18 19 20 ez nem 1 játék amit minnél hamarabb meg kell nyerni bár sokan már úgy tekintenek rá mert eltorzúlt a világ körülöttünk.


19f

2012. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
NEM. és ezt őszintén mondom. ha velem lennél és szeretnélek k*rvára nem érdekelne, hogy voltál-e már valakivel, pedig én nem vagyok szűz 17/L
2012. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
szerintem várhatsz még, érettebb fejjel szerintem jobb lesz
2012. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Hanariko ***** válasza:
Miért olyan kicseszett fontos 18 alatt elveszteni? az csak egy szám, amit a törvények kiemelnek mert onnantól már ihatsz, dohányozhatsz, aláírhatsz hivatalos papírt és szavazhatsz... kb. ennyi a jelentősége. Ettől nem kéne az önbecsülésednek romba dőlnie.
2012. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen,elrabolnak az ufók és megerőszakolnak.

Gyorsan menj el egy prostihoz.

2012. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha egy normális lányt találsz, nem fogja érdekelni hogy voltál-e nővel. Sőt, lehet hogy még örülni is fog neki, hogy ő lesz az első. Tapasztalatból mondom!
2012. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

az önbecsülésed valoban a béka segge alá fog esni, de nem fog ott maradni. én is hasonlóan gondoltam tiniként, hogy hát 18 ig azér jóvolna összehozni valamit, és hát miután nemsikerült, eléggé el is keseredtem. de azt kell mondjam azóta sokat fejlődtem fejben, érettebb lettem, rájöttem hogy nincs veszve semmi, és hogy még mindig fiatal vagyok, egészséges, és ronda sem vagyok. bizonyos szempontból még jól is nézek ki :) nemszabad siránkozni, élni kell tovább, és optimistán nézni a jövőre. nemlesz gond... 21 évesen össze is jöttem első ezidáig egyetlen barátnőmmel. és láss csodát, nem zavarta hogy szüz voltam :) majd' 16 hónapja együtt, és máig nagyon szeretem, nem érzem hogy bármiből kimaradtam volna, mert nem szexeltem tiniként agybafőbe :)


szóval lényeg türelem, és hit önmagadban! nemkell elkapkodni semmit. és ne add fel, ne menj prostihoz, azt a szánalmas, gyenge emberek teszik! (azokra gondolok akik azér mennek el hogy elveszitsék, nem azokra akik csak plusz szórakozásként teszik - mellesleg én nem mennék akkor se ha más nem lenne)

22/f

2012. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!