Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első igazi ujjazás. Segítsé...

Az első igazi ujjazás. Segítség. :$ (? )

Figyelt kérdés

3hete vagyok együtt barátommal és nemrég voltunk moziban... nagyon jól elvoltunk, csókolóztunk puszilgattuk egymást meg minden.:) és akkor vhogy benyúlt a pólóm alá és elkezdte a hasam simogatni... utána a combomat kezdte el simogatni és egyre feljebb nyúlt mígnem elért a puncimhoz. ott elkezdte a kisujját(persze nadrágon keresztül) mozgatni-> ebből arra következtettem h megakart ujjazni... Lehet h hülye vagyok meg minden de akkor is. Ekkor én összezártam a lábam mivel én még szűz vagyok és még nem ujjaztak meg(én magamat már igen.)... Tehát a kérdésem az lenne h legközelebb amikor bepróbálkozik mit csináljak? mert szeretném ha megujjazna, de nem tudom h mit csináljak közbe...


Én 15 éves lány(ha vkinek nem derült vna ki a szövegből) vagyok ő pedig 16 éves fiú... ő már nemszűz elég rég óta, szóval tapasztaltabb mint én, és nem szeretnék előtte "beégni" azzal h nem tudok semmit..:/


2012. jan. 13. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
84%
Valahol privátban ujjazzon meg...
2012. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
én még olyat nem láttam, hogy valaki a kisujját használta volna erre a célra
2012. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez picit korai (tudom nem ezt vártad válasznak) de szerintem hallggas itt az idősebbekre mert valószínűleg nemsokára záőorozni fog a "hülyek*rva" jelző... Szóval én addig amig "tiszta" a lavegő tanácsolnám, hogy várj vele, és ha majd pár hét, honap mulva úgy érzed készen állsz rá akkor hagyd, hogy kényeztessen :) Biztos, hogy élvezni fogod ha figyel rád
2012. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 szamóca.. ***** válasza:
79%
én azt ajánlom vedd le a gatyád, ha tényleg akarod... az nem árt.
2012. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

NEmvagyok ribanc... -.-

És most leszünk nállunk elsőnek és ott gondoltam...

Tehát nállunk ott mitcsináljak? mert teljesen bevagyok parázva...:/

2012. jan. 13. 22:15
 6/36 anonim válasza:
73%
Told le a gatyád és mondd neki, hogy ujjazz meg, mert ribanc vagyok!
2012. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűbbnek tartom, hogy a csiklód akarta VOLNA így simogatni, csak nem találta meg a fene nagy tapasztalatával.

Az "elég régóta nem szűz", és a "tapasztaltabb" elég relatív fogalmak. Bőven van mit tanulnia neki is.


Ha nem azt gondolja rólad, hogy egy hétpróbás ri.banc vagy, aki mindent, mindenhol, minden irányban, akkor nem fog neki nagy meglepetést okozni, ha 15 évesen nem tudsz semmit.

Ezt az állapotot tekinteném normálisnak egy ennyi idős lány esetében. Bár régen voltam már fiatal.... :P


Hidd el, semmi ciki nincs abban, ha egy ennyi idős szűz "kislány" nincs még kiképezve elefántfogásra is. XD

2012. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Naah csoda h vannak még itt rendes kommentelők is.:D
2012. jan. 13. 22:18
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi rossz, 16 évesen nem hiszem, hogy hű de tapasztalt lehet. hagyjad neki, hadd csinálja, ha már ott tartotok vetkőzzetek le, ennyi 21L
2012. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%
És nemsokára jön a kérdés, hogy terhes vagyok?
2012. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!