Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első igazi ujjazás. Segítsé...

Az első igazi ujjazás. Segítség. :$ (? )

Figyelt kérdés

3hete vagyok együtt barátommal és nemrég voltunk moziban... nagyon jól elvoltunk, csókolóztunk puszilgattuk egymást meg minden.:) és akkor vhogy benyúlt a pólóm alá és elkezdte a hasam simogatni... utána a combomat kezdte el simogatni és egyre feljebb nyúlt mígnem elért a puncimhoz. ott elkezdte a kisujját(persze nadrágon keresztül) mozgatni-> ebből arra következtettem h megakart ujjazni... Lehet h hülye vagyok meg minden de akkor is. Ekkor én összezártam a lábam mivel én még szűz vagyok és még nem ujjaztak meg(én magamat már igen.)... Tehát a kérdésem az lenne h legközelebb amikor bepróbálkozik mit csináljak? mert szeretném ha megujjazna, de nem tudom h mit csináljak közbe...


Én 15 éves lány(ha vkinek nem derült vna ki a szövegből) vagyok ő pedig 16 éves fiú... ő már nemszűz elég rég óta, szóval tapasztaltabb mint én, és nem szeretnék előtte "beégni" azzal h nem tudok semmit..:/


2012. jan. 13. 22:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

nem vagy ribanc? tehát 3 hét kapcsolat után 15 évesen egy moziban majdnem megujjazott egy srác és legközelebb meg is fogod neki engedni, de nem vagy ribanc?


nem vagy tisztába a fogalmakkal....

2012. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

TheSandman


ez egyértelmű :D

"pasim megujjazott egy uborkával,de az uborkán volt majonéz, na lehetek terhes?"

2012. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
nemb+ a szomszédnak.. -.-
2012. jan. 13. 22:24
 14/36 anonim ***** válasza:
83%

[link]


tudod mit? igazad van, semmi baj azzal,hogy 15éves létedre 3 hét után! megujjaztak majdnem a moziban és te már alig várod a következő alkalmat :D

szánalmas. ilyenekből lesznek a nagy party ribik.

2012. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%

ja azt tegyük hozzá,hogy jól megdug aztán meg jön a kérdés:

terhes vagyok??? nem mellesleg rettentő nagy szerelmi bánatom van :DD

2012. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
NAh ide figyelj.. a sráccal már elég régóta ismerjük egymást... Már 2szer jártunk... Csak az ilyen fészen együttvagyunk smárolunk és vége szitu volt... most már szeretem is... szóval szerintem nemvagyok ribanc... ha te ígygondolod a te döntésed...:)
2012. jan. 13. 22:29
 17/36 anonim válasza:
100%
Mozi helyett mentél volna nyelvtan órára..
2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

"most már szeretem"..

ppfff. 15 évesen ilyet mondani...nem tudsz te semmit a szerelemről. csak azt hiszed nagy lány vagy....

2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Hidd el oda is bejárok... -.-
2012. jan. 13. 22:32
 20/36 A kérdező kommentje:
Igen mostmár szeretem... mert eddig csak barátként szerettem de már szerelmes is lettem belé...-.-
2012. jan. 13. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!