Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy 20 éves lány szűz és nem is érdekli a szex, a pasik, meg semmi ami ehhez kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Idegesíti ha valaki a szexről beszél, nem volt még soha pasija és nem is akarja h legyen, mert nem igényli. Nem érdekli egyik nem sem, se férfiak, se nők. Úgy van vele, hogy egyedül fog élni. Nem akar soha szexelni mert nem vágyik rá. Szerintetek ez normális? Mi lehet vele a baj?
2012. jan. 14. 12:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
vagy frigid
2012. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet ha ennyire nem érdekli az egész.
2012. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért hogy aszexuális külső szemlélőként egy véleményből megállapítani...

ha párkapcsolatbna élne, és meglett volna az első pár pozitív szexuális élménye, akkor tudna erről Ő nyilatkozni. Szóval ne vonj le a vakvilágba következtetéseket.

Lehet valami elnyomott emlék, félelem is akár, vagy még nem érett rá.

Enhem 17 éves koromig nem érdekeltek a fiúk, kicsit féltem is tőlük.

2012. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én leszarom, de akkor ne is rinyáljon pasiért meg kapcsolatért, hogy aztán benyögje, hogyha szeretsz, akkor elfogadsz ilyennek.
2012. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de ő nem rinyál, nem is kell neki pasi (és csaj se) csak kiváncsi h ez normális-e
2012. jan. 14. 14:01
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Felfogtuk, hogy te vagy az a lány, nem kell itt titkolózni...
2012. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok csak fiúba :)
2012. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 omba ***** válasza:
61%

Nem hiszem, hogy ez normális, már nem egy szokásos dolog.

Szerintem meg mégis csak valami gyerekkori zaklatás lehet a dolog mögött, még az is lehet, hogy konkrétan tán nem is emlékszik rá, - sokféle oka lehet.

De miért fontos ez?

2012. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Nem mindig van mögötte trauma és teljesen normális dolog. Nem mindenki vágyik szexre vagy még párkapcsolatra sem, ebben semmi rossz nincs, el kell fogadni.
2012. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
lehet csak nem találkoztál egy olyan pasival, aki tetszik, és akkor rögtön más lenne a véleményed
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!