Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy csaj ahhoz...

Szerintetek egy csaj ahhoz kötődik jobban (tovább) aki elvette a szüzességét vagy ahhoz aki először kielégítette?

Figyelt kérdés
Főleg csajok válaszát várom.
2012. jan. 14. 21:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha bármelyikhez kötődnöm kéne valamennyire, akkor egyértelműen az előbbit mondanám. Bár nem érzem a hiányát már egyáltalán... 17L
2012. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyikhez se... Az aktuális párjához.
2012. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem. Ahhoz akivel épp van.
2012. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erről nekem eddig mást mondtak.Szerintetek van olyan, hogy előttem a lány négy pasival szexel de csak velem van orgazmusa?
2012. jan. 14. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Akibe beleszeretett. :)
2012. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerinted? Az egyik fájdalmat okozott, a másik átváltoztatta gyönyörré- Te mit választanál?
2012. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akibe a legszerelmesebb volt.
2012. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok csaj azzal fekszik le először akihez már eleve kötődik és akit szeret.. de olyan is van aki csak úgy lefekszik valakivel és semmit nem jelent neki.. és akivel másodszorra fekszik le ahhoz fog kötődni.. szerintem nem függ össze a kötődés és a szex.. attól, hogy két ember lefekszik egymással még nem kell feltétlenül kötődniük egymáshoz.. kialakulhat később is.. de ha kialakul valami akkor az szerintem szex nélkül is kialakulna..
2012. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyikhez se. Ahhoz kötődöm, akivel most vagyok, akit szeretek.


Akivel elvesztettem, ő ki is elégített és annyi a helyzet vele, hogy nagyon ritkán beszélünk. Szülinap, névnap, ilyesmi. Meg amikor találkozunk, akkor kicsit máshogy nézünk egymásra. Jó értelemben. Nem csak én, hanem ő is, hiszen neki is fontos voltam az akkori élethelyzetében. Szóval mindössze ennyi az a "különleges" kapocs kettőnk között.

2012. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Itt lenne még egy kérdésem: Szerintetek ha egy csaj megcsalta a volt barátját akivel nem volt jó a szex az engem is megfog? Vagy ez másképp működik?

2012. jan. 16. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!