Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet orálisan kielégít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet orálisan kielégítette egyik csaj ismerőse. Ezt hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
2 éve járunk, és most tudtam meg, hogy a barátnőmet egyik házibuliban kinyalta egyik csaj haverja. Picit értetlenül állok a dolgok előtt. Ti hogy viselnétek?
2011. máj. 3. 22:50
1 2
 1/17 tsz-tag ***** válasza:
85%
én először gyanakodnék hogy inkább egy pasi volt az...ha beigazolódik hogy tényleg lány volt akkor a helyedbe megkérném a bnőmet hogy valamikor ismételjék meg előttem is
2011. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
ha tényleg csaj volt akkor valószínűleg seggrészegek voltak szal annyira nem para de inkább beszéld meg vele :)
2011. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
igen, én is leszeögezném, hogy ha még 1szer történik ilyen csak akkor lesz elnézve ha én is láthatom, esetleg vehetem kamerával
2011. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

csaj ismerőse= egy csaj akit bnőd ismer vagy

csaj ismerőse= egy csaj által ismert és a bulira vele együtt érkező személy aki lehet akár fiú is

??????????

2011. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
utsónak: gondolom az első opció.;)
2011. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Alkohol vagy kíváncsiság. :)


Szerintem ne bántsd emiatt.


L19

2011. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát minimum ismételjék meg.
2011. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

irigyellek :P:D


jó hogy elmondta:D vagy nem ő mondta?:D

2011. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
no para én azt mondom:)
2011. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez egyértelmű, hogy beszéld meg vele ezzel kapcsolatban, hogy ha az csak egy piás élmény volt akkor nem gáz ha pedig érdekli az is akkor vagy a részvételeddel "folytassa ezt a hobbiját" vagy gondok lesznek. Az azért gondolom senkinek se akkora poén ha a csaja néha-néha más csajokkal...már úgy, hogy ő nincs ott-jóformán megcsalja :D(persze itt már tovább mentem nem csak az aktualitással foglalkoztam)
2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!