Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz, hogy ha szexelek egy...

Az igaz, hogy ha szexelek egy csajjal és azt mondom, hogy még szűz voltam, örülni fog?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 21:05
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én örülnék ha nekem adta volna a szüzességét :)

16/l

2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
csajfüggő..
2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen és csóválja a farkát!
2012. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
És az is vagy, vagy csak hazudnál neki hogy jobban szeressen?
2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem szeretem a szüzeket...
2012. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 plehar válasza:

hát ha hazudsz neki akkor tuti h nem fog örülni.

mellesleg sztem a legtöbb lánynak jobb egy tapasztaltabb fiúval, mint egy olyannal akinek csak sejtései vannak róla, h mit csinál.

2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom nőként, ahogy az utolsó írta. Valakinek bejön, ha szűz pasival lehet, de engem nem vonz ez a szerep. Szeretem, ha egy pasi irányít és határozott az ágyban (is) és erre egy szűz nem igazán képes.
2012. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Úgyis azt fogják hazudni, hogy igen, de férfiatlan puhap.cs leszel a szemében.
2012. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mivel én még szűz vagyok örülnék neki ha akivel elveszteném, neki is én lennék az első, szóval mindketten emlékeznénk a másikra örökké :) Ha egy pasinak a nemtom hanyadik lennék nem maradnék az emlékeiben miközben ő a számomra mindig különleges lenne :) remélem ez értelmes volt :D

16/L

2012. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem. még én is szűz vagyok, bár lett már volna alkalmam rá, mégsem akartam, mivel ők nem olyan "normális " lányok voltak. és tényleg jó érzés lehet tudni azt, hogy örökké megmaradok neki és ő is nekem, éppen ezért sem akarom akárkivel elveszteni.
2012. jan. 15. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!