Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességemet elvesztetem vagy...

Maddam kérdése:

Szüzességemet elvesztetem vagy nem ? Szűz vagyok még vagy már nem?

Figyelt kérdés
szóval maszturbáltam a kádban és egy fogkefét dugtam magamba es utána véreztem de csak egy napig lehet nem vagyok már szüz?????
2012. jan. 15. 04:27
 1/10 pqpqpq ***** válasza:

tudtom szerint az nem verzik egy napig csak akkor es ott.

probald uborkaval es ha verezni fog akkor mar nem vagy az

2012. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Technikailag nem vagy szűz, elviekben igen, mert még nem voltál ezek szerint fiúval.

Elég kínos lesz neki előadni, hogy ő az első, miközben nem vérzel.

Szóval nálad ez a fejezet majd kimarad. Inkább mondd azt, hogy már nem vagy szűz, és nem fog ledöbbenni, ha nem vérzel.

Ha addig magadba dugdosol még ezt-azt, akkor amúgy is eléggé kitágulsz annyira, hogy már ne higgye el, hogy te még nem feküdtél le senkivel.

2012. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy mond azt, hogy maszturbáltál egy fogkefével, aztán megkérdezted gyakorikérdések.hu-n, és ott at mondták, hogy még szűz vagy, mert nem voltál pasival.


Am saját fogkefével? ,':) és legalább jó volt? :D

2012. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen,vannak még idióták látom! Valaki megkérdezi szűz vagy még? te meg mondod nem.És ki vette el a szüzességed? 1 fogkefe :D XDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most miért? :D Még mindig sokkal jobb, mintha Kolompár Alehandróval veszítette volna el 12 évesen :P Manapság sajnos ez sem ritka -.-
2012. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem mindenki vérzik mikor elveszíti a szüzességét, szóval ha fiúval lesz ne mondjon semmit csak azt hogy szűz! ha azt mondja hogy nem az, akkor a fiú is úgy fog hozzá állni és akkor sokkal rosszabb lesz az első igazi alkalom!! én mikor elveszítettem a szüzességem nem véreztem, és mégsem masztiztam előtte semmikor
2012. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
de egyébként hány éves vagy kedves kérdező??
2012. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legtöbb lánnyal ez meg esik....mond azt h spárgáztál és el szakadt vagy tornásztál (versenyszerűen) ...minden lány ezt mondja aki így járt... amúgy meg mi úgy se értünk hozza kénytelenek vagyunk el hinni ami mondanak.
2012. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. a nők jelentős része nem vérzik, tehát ez nem bizonyító erejű

2. szüzességét akkor veszti el, ha lefekszik egy férfival

3. a szűzhártya hiánya nem jelent semmit, sőt ha egyszer-kétszer vibrátorral vagy két ujjal is csinálja, az sem, attól még az első alkalom fájhat, én is csináltam, mégis kellemetlen volt még az elsőnél, sőt a többedik aktus elején is


Nyugodt szívvel mondhatod, hogy szűz vagy.

2012. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak vigyázz nehogy gyereked legyen a fogkefétől! xDD
2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!