Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20-25 éves srácok! Hogy...

20-25 éves srácok! Hogy reagálnátok le, ha randiznátok egy nálatok fiatalabb lánnyal és kiderül, még szűz?

Figyelt kérdés

A hetekben megismertem egy 24 éves fiút, most végzett egyetemen, pszichológián. Nagyon jó parti, de tipikus szépfiú, aki az első 5randi le tudtával meghúzná a lányt. Nem biztos, hogy mert ki akarja használni...persze ezt nem tudjuk.

A lényeg, hogy reagálnátok, ha szóba kerülne a szex és a lány elmondaná,hogy szűz? Kellemetlen lenne számotokra? Esetleg felelősséget von ez maga után nálatok?

(Hangsúlyoznám, nem szexpartnert keresek, s Ő sem!Talán egy hosszútávú kapcsolatot is el tudnék képzelni vele...)

18L


2012. jan. 16. 15:52
 1/9 zseni001 ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2012. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
nem kezdek szuz lanyokkal szoval bocsi...
2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem a legtöbb pasi le*zarná :)) meg kül. első találkozásnál csak nem azzal kezded, hogy elújságolod, hogy te szűz vagy, nem? :p
2012. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
25%
Én örülnék neki, bár ha még szűz akkor benne van hogy meg fog csalni mert még kíváncsi, hogy milyen lehet másokkal is a szex.
2012. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16:34 : szerintem ez egyén függő. Én is szűz vagyok, és ha egy olyan párom lesz, akit szeretek, és viszontszeret, nem érdekelne más pasi, nem csalnám meg, vagy szakítanák vele emiatt.
2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
41%
Lehet hogy igazad van én ezt tapasztalatból írtam sajnos .
2012. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 18. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem használt, jó jel.
2012. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyén függő,de ha elkötelezed magad az első fiú mellett,aki elvette a szüzességed,az nem épp célravezető és később iszonyatosan vissza tud ütni.Első sok a 6 év korkülönbség,arra is készülj fel,hogy neki még gyerek és lehet,csak "arra" lennél neki jó.

Amúgy még ha fiúban is,de jártam már hasonlóképpen,nekem nem volt para.

20/szerény kinézetű lány

2014. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!