Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, hogy reagálnátok...

Srácok, hogy reagálnátok arra, hogy a csaj akit felszedtetek. Még szűz. és 20 éves? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nem vallásosság vagy túlsúly miatt,(sőt, kifejezetten jó alakom volt/van) egyszerűen csak nem volt sok önbizalmam gimiben,túlságosan szépnek sem tartottam magam, és bár sok emberrel jóban voltam, alig jártam bulizni. Most már egészen kikupálódtam,buli is jut bőven, flörtölgetek is pasikkal,de semmi komoly nincs, csak a csókig megyek..ez miatt, mert elég cikinek érzem :S
2011. dec. 4. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nekem bejönne. Jó, hogy még vannak ilyen lányok, akiknek vannak igazi értékeik.
2011. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem para, legalábbis nekem. megtiszteltetésnek venném, hogy én lehetnék az első. (23F)
2011. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Én örülnék, mert akkor esetleg én lehetek az akinek odaadja. Ha mégsem adná be magát akkor viszont örjöngenék :)
2011. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én kifejezetten örülnék neki.
2011. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Ó, én ilyen lánnyal szeretnék megismerkedni. Végre valaki... ne érezd "cikinek", légy rá büszke. 27F

amúgy hogy nézel ki?

2011. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Elég ciki is vagy,hogy 20 éves létedre itt kérdezel ilyet.Nem tudom,hogy lehet valaki ennyire debil szerencsétlen mint te.A ciki ebben az egészben te magad vagy és nem a szüzességed.Mégpedig azért mert 20évesen már elég érettnek kéne lenned ahhoz,hogy ne másoktól kérdezd mi ciki és mi nem...
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Ritka az ilyen lány a mai társadalomba, a nők erkölcsileg nagyot zuhantak, lehet hogy én is inkább kezdenék előbb egy érintetlen lánnyal, mint egy ribanccal.
2011. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem ciki, söt ! , ha már "ott" tartanánk, és ugy tudnám meg az csodálatos lenne,

de ha elötte , akk nem turáznék feleslegesen.

2011. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

6. hozzászóló nem értem miért baj hogy kíváncsi vagyok mi a véleménye erről az embereknek és itt kutatok közvéleményt -.-

de a többieknek köszi, megnyugtattak :))

2011. dec. 4. 21:35
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Egy érintetlen erkölcsös fiú illene hozzád, nem egy erkölcstelen hímringyó. Vigyázz a mai pasikkal, nagyon nagy ringyók.
2011. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!