Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal mennyire vérzik?

Első alkalommal mennyire vérzik?

Figyelt kérdés
Amikor a lány elveszíti a szüzességét vérzik.Tudom, hogy nem mindenkinek és nem olyan mintha menstruálna, de ma a felvilágosító órán azt mondták, hogy fontos, hogy ezért megtudjuk utána egyből fürdeni.És csak a végén vérzik?Vagy közben is?Ahogy elkezd vérezni abba hagyjátok?
2012. jan. 17. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valakinek nem is vérzik.
2012. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem se vérzett.
2012. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az elején vérzik, amikor átszakítod a szűzhártyát. Utána elmúlik. Legalábbis ha óvatosan csinálod, ha durva vagy lehet komolyabb vérzés is.
2012. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ha nagyon vérzik az mit jelent? Mármint olvastam, hogy rakjunk az ágyra törölközőt, hogy ne a takaró legyen olyan, de ez annyira vérzik?:O És ha vérzett akkor abba hagytátok?És mit csináltatok vele? Letöröltétek, megfürödtetek?
2012. jan. 17. 16:23
 5/19 anonim válasza:
2012. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Előbb töltsd be a 18-at!
2012. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Előbb töltsd be a 18-at!


Nem azt mondtam, hogy holnap akarom elveszteni! Én csak kíváncsi voltam.És honnan tudod hány éves vagyok?-.-

2012. jan. 17. 16:37
 8/19 AncsiPancsy válasza:
87%
szia! ez mindenkinél változó valóban, és van olyan is, aki egyáltalán nem vérzik. én is véreztem, igaz, csak kicsit. nem fog ömleni a vér belőled, kevesebb lesz a mennyisége, mint mikor menstruálsz. valóban ajánlatos a takaró vagy lepedő használata. nem kell abbahagyni az aktust, ha észreveszed, hogy vérzel, de utána mindkettőtöknek alapos fürdés szükséges és egy nőgyógyászati vizsgálat sem árt szerintem!nem tudom, hány éves vagy, de jól gondold át, kinek adod oda magad először s mindenképp védekezzetek!
2012. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 17. 17:11
 10/19 anonim válasza:
Nekem pl. alig vérzett és nem is rögtön, hanem pár óra elteltével és nem piros volt, hanem ilyen rózsaszínes jellegű, inkább mintha csak egy pici folyás lett volna, de ez rózsaszin volt. Egyáltalán nem volt nagy mennyiségű, egy pici vékony tisztasági betét simán elég volt, felfogta. De persze ez változó lehet mindenkinél. Ne aggódj emiatt!
2012. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!