Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal mennyire vérzik?

Első alkalommal mennyire vérzik?

Figyelt kérdés
Amikor a lány elveszíti a szüzességét vérzik.Tudom, hogy nem mindenkinek és nem olyan mintha menstruálna, de ma a felvilágosító órán azt mondták, hogy fontos, hogy ezért megtudjuk utána egyből fürdeni.És csak a végén vérzik?Vagy közben is?Ahogy elkezd vérezni abba hagyjátok?
2012. jan. 17. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jobban mint másodjára
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 jureka válasza:
100%
Nem fogsz elárasztani semmit. Ez annyi,hogy elszakad egy hártya, és picit, PICIT!!! SZIVÁROG. A menses utolsó napjához hasonlítanám. Nem kell para, dobj magad alá egy töröközőt, a bugyidba meg egy betétet, és ha nincs lehetőség fürdésre, akkor sem leszel gáz helyzetben. Mellesleg nem tudom, a védekezést hogy tervezitek, de ha tablettával, akkor elsősorban nem a vér miatt lesz szükség mosdásra :)
2012. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem eléggé vérzett, és utána még 3-4 napig. Ettől sem kell megijedni, alkati kérdés. Emiatt nem kell abbahagyni :)

Viszont azzal legyél tisztában, hogy Közép-Európában egy homo sapiens akkor is megmosakszik szex után, ha nem szüzességet vett el éppen...

2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Persze mosdanék utána, de ők azt mondták, hogy egyből ahogy vérzünk..És ezt akartam megtudni, hogy mások, hogyan csinálták...
2012. jan. 17. 20:55
 15/19 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem lehet egyértelmű választ adni, mert ennek mértéke és formája annyiféle, ahány lány van a földön.

Nagyon sokszor egyáltalán nem vérzik. Néha egy kicsit közben és utána is. De persze e-miatt nem kell abbahagyni. Ez természetes folyamat. Nagyon ritkán lehet kicsit bővebb a vérzés, de akkor sem annyi, hogy vérveszteségtől kellene tartani miatta!Ez mind a szűzhártyád méretétől, vastagságától, rugalmasságától és erezettségétől függ, ami nagyon sokféle lehet.

A legjobb, ha nem agyalsz rajta, hanem átadod magad a romantikának, a dolgok pedig történnek, ahogy történnek!

Mert a szex sokkal inkább az agyban, illúzióként jelent élményt, mint konkrét testi történésként. ( Ez alatt azt értem, hogy az számít igazán, hogy kivel, milyen körülmények között, mekkora érzelmi töltés mellett történnek a dolgok és nem az, hogy a hüvelyedbe bújik valami meleg és vastag!)

2012. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Végül is az is számít hogy milyen erővel szakítja át a partner szűzhártyáját a srác.

Nyilván aki hevesebben csinálja annak jobban fog vérezni de aki szép gyengéden fokozatosan vezeti rá a hölgyet a dologra kevésbé fog vérezni neki.

Viszont tényleg nagyon fontos, hogy utána a hölgy letudjon fürödni fertőzés elleni szempontból.

2012. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
nekem az első csak pár "döfés" volt,abba kellett hagyni mert nem voltam elég nedves ezért irtóra fájt! másnap láttam a bugyimon hogy kicsit véres,de az attól is lehet,hogy a hüvelyfalam vagy a hüvelybemenet megsérült a szárazságtól. utána kb 2-3 szexuális alkalom ilyen rossz volt amig "bele nem jöttem",mindig vérzett és fájt is.azóta sem tudom,hogy melyik alkalommal szakadt át a szűzhártyám
2012. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 30. 19:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé vérzett az első alkalom, eléggé összekentem a takarót, lepedőt is. És ezt követően még 1-2 napig picit vérezgettem de szinte jelentéktelen mennyiség volt. Mi nem hagytuk abba amikor véreztem, nekem feszült kicsit de észre sem vettem hogy vérzik. Ezt követően még 2-3 alkalommal picit véreztem de utána minden rendben volt. Amúgy valószínűleg azért volt így mert izgultam és nem engedtem el magam. Nyugi fájni sem fog és ha vérzel is egyáltalán nem borzasztó.
2012. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!