Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy később jöttetek rá, hogy a fiútok szűz volt amikor először lefeküdt veletek?

Figyelt kérdés
Mivel a 18-on felüli szűz fiúk szinte mind azt mondják, hogy ők már nem szüzek, kíváncsi lennék, hogy mi szokott történni, ha a párkapcsolat során később derül ki, hogy a lány vette el a szüzességüket? Egy történetet hallottam erről, a csávó tájékozódott arról, hogy hogy kell normálisan szexelni, és sokáig is bírta(gondolom a sok recskázás miatt) ezért nem derült ki a turpisság, de lényegében nem is hazudott csak azt mondta, hogy nem hajlandó megmondani hány nővel volt. A barátnője később már nagyon erőszakosan akarta tudni, ezért a végén a csávó bevallotta, hogy szűz volt. Ekkor a lány elmondta a barátnőinek, és amikor nyaggatta a fiúját, előhozakodott azzal, hogy elvette a szüzességét, hálásnak kéne lennie, ki kéne nyalnia a p*csáját, stb.. A fiú persze nem sokáig bírta, hamar ki is hajította a lányt, persze ő lett a szemét, bármennyire is terrorizálta a barátnője.
2012. jan. 18. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

De nagy cucc :D

Legalább tutkó h a fiútól nem kapott el nemibetegseget...

2012. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
az alapszabály, hogy egy lánynak tilos bevallani ezt a dolgot, mert szemétkedhet és visszaélhet vele. Ugyanúgy képet sem szabad küldeni, mert lehet akármilyen jó egy kapcsolat, annál nagyobb lesz a harag, hogy ha vége van. Annyit mondtam még akkor, amikor az voltam, hogy 4 csajjal voltam, le is feküdtem vele, nem volt semmi feltűnő, jó is volt neki, meg nekem is. Másfél éves együttlétünk után vallottam be neki, hogy ő volt az első, aztán ez így még imponált is neki.
2012. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen volt az, amikor én is elvesztettem. Hónapokkal később tudtam meg, hogy ő is szűz volt.

Nem egészen értettem, hogy minek hazudott, de nem törődtem vele.

Utána együtt voltunk még 3 évig.

2012. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nazira ***** válasza:
100%
Elég bunkó a csaj, inkább a csaj örülhetett volna, h neki adja és nem megy előtte próba mentre... Amúgy nincs ebben semmi a férfiak nem merik bevallani főleg 1 bizonyos kor után, szerencsétlen szerintem azt hitte, h a csaj veszi vmibe erre ilyen tapló volt hát megvan a vélemény...
2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dögi ***** válasza:
Velem is megvolt ez az eset, a barátnőmnek egyszer volt előttem szexuális kapcsolata, nekem meg rajta kívül senkivel. Rajtam viszont nem vette észre, sőt úgy tűnt hogy tapasztalt vagyok. Én később elmondtam neki és meglepődött, de egyben tetszett is neki, örvendett. Kb. ennyi. 22/F
2012. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egy fiúm van. Igaz róla nem feltételeztem, hogy szűz, mert jól néz ki és jól el lehet vele lenni.

Egyszer mikor együtt aludtunk megkérdeztem tőle este, hogy szűz-e még. És mondta, hogy igen. Kicsit meglepődtem, de nem volt belőle semmi. Legalább az első alkalommal szemben nem támasztottam nagy követelményeket.

És ebben is meglepet, mert az első aktusnál 2 óra hosszát állt a cerka... már én untam az egészet.


Szóval a képlet egyszerű: normális lányt nem zavar, hogy az illető srác szűz. Nekünk társ kell nem egy csődör. Mellesleg gyorsan bele is lehet tanulni.

22/L (mai napig együtt vagyunk)

2012. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én csak később mondtam el az akkori barátnőmnek, hogy ő volt az első. Ennek fényében kimagaslónak értékelte a teljesítményemet. Azt, hogy a barátnőivel mit beszélt, nem tudom. :D
2012. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nekem olyan volt, hogy barátom haverja mondta, hogy a pasim még szűz, de a pasim azt mondta, hogy ő már nem... Aztán mikor együtt voltunk kicsit furcsáltam, hogy olyan hamar elment de nem egyszeri eset, hogy hamar elment, így ebből kitudóan szerintem az enyém is az volt :D


L/17 pasim 19

2012. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!