Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor tudom, hogy ő az igazi?

Mikor tudom, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

lehet kicsit hosszú lesz,előre is elnézést kérek!

Az a helyzet,hogy tizenöt éves lány vagyok, idén töltöm a tizenhatot. Még szűz vagyok,a környezetemben mindenki a szexről beszél, igy kezd engem is érdekelni a dolog,viszont tudom,h helytelen lenne megtenni még. Főleg,hogy nincs fiúm, nem is volt soha fiúm,szóval nem jártunk,nemakartam járni velük,mert úgyis a végén vége lesz és fájdalmat fog okozni!(-.-)Szerintetek mikor menyjek bele egy kapcsolatba? Mostanába nincs egy olyan fiú se aki (nem egóból mondom) megérdemelné azt,hogy nekiadjam magam lelkestül testestül,de komolyan,nem azért mert én olyan jó csaj vagyok,(az arcomat nemtartom szépnek,fogszabályzóm is van,viszont az alakom az jó,5éve focizok de ez lényegtelen.xD) szóval nem érdemlik meg,mret majd cska megkúrnak és otthagynak 1idő után, és egyik se tiszteli azt,hogy neki adom majd a szüzességem..Szerintetek mit tegyek?

Nos,tényelg hoszú lett.Bocs még1x,és köszönöm azoknak akik végigolvasták :)


2012. jan. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is még tartogasd a szüzességedet máskorra, mert amint látom még nem vagy kész arra, hogy ezt megéld! hagyd, hogy teljen az idő és majd 17-18 éves korodban, ha úgy érzed megteheted!

De ne reméld, hogy az első lesz az igazi, sőt nem is szabad!

Előbb éld ki magad és csak azután menj bele egy komoly kapcsolatba!

Elsőnek, pedig egy idősebb srác lehet jó, aki elég normális és tud finoman kezelni téged, de mond el neki, hogy szűz vagy!

2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendezkedj be apáca életmódra:D Ego viszont van bőven, de ez nem baj kislány;)
2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, régen én is hasonlóan gondolkoztam, mint te, de az az igazság, hogy a mai világban nem nagyon van esély arra, hogy tizenévesen annak add oda magad, aki az igazi, sőt, lehet, hogy később úgy megváltozik az illető, hogy azt mondod majd, "nem érdemelt meg engem".


Ha úgy érzed, ő most megérdemelné, akkor szerintem megteheted. Csak azért írtam a fentieket, hogy nincs semmilyen garancia erre. De sok szerencséd neked! =)

2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vanedaful ***** válasza:
Én 18 voltam, amikor lefeküdtem a barátommal. Akkor már 1 éve és 4 hónapja voltunk együtt - a csókon kívül addig semmi sem volt, mert nem akartam - illetve utána még 1 évig, aztán szakítottunk Nem mondanám azt, hogy megbántam, mert szeretem a szexet - persze csak okosan - a mostani barátommal. Azt bántam meg, hogy pont vele volt az első! Akkor körülöttem már mindenki 15-16 évesen (vagy még előbb!) elveszítette és az Isten se tudja, hogy kikkel fetrengtek össze. Nem attól leszel majd valaki, hogy hány évesen veszítetted el. Én büszke vagyok rá, hogy nem álltam be a többi lány sorába. Nem szégyen, legalább nem vagy kiégve... ennyi. Szerencsére - ha jól sejtem - Veled legalább foglalkoztak a szüleid eddig is, és - már bocs - nem egy ribancnak neveltek, aki 6 liter vakolatot ken az arcára, 18centis magassarkút hord miniszoknyával, amiből kilátszik a gigantikus méretű, szétdugott csiklója. És hidd el, egyszer eljön az, akit majd tartasz annyira, hogy megtedd vele. Addig meg le kell sz*ni a többieket :) 21/L
2012. jan. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amúgy tapintással meg lehet állapítani. ha olyan meleg és olyan bőr érzete van mint mondjuk egy malacnak akkor valószínűleg igazi. ha gumi és nem beszél akkor nem az
2012. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!