Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmnek első alkalom lesz...

Barátnőmnek első alkalom lesz holnap, azt akarom hogy jól érezze magát, mire figyeljek? Tapasztalatok ezzel kapcs?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülye vagyok de kicsit parázok rajta hogy nehogy fájjon neki vagy megbántsam vagy ilyenek mert eléggé bele vagyok esve és félek hogy elcseszem neki az első alkalmát

jó lenne ha olyanok írnának akiknek szintén volt már szűz barátnőjük, hogy pontosan mit hogy csináltak, kell e vmi extra?

rajta kívül én is csak 2 lánnyal voltam eddig, de egyikőjük sem volt már szűz



2012. jan. 18. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Feküdj le inkább velem!


MrME

2012. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, hogy így készülsz! :)

Nő vagyok, és az első próbálkozás nem sikerült - pedig nagyon akartam, de borzasztóan izgultam, így egyszerűen nem sikerült a behatolás sem. A srác sem volt túl rutinos...

Szóval szerintem mindenképpen lazuljatok el, legyen hosszú előjáték, érd el, hogy rettenetesen kívánjon - ne csak túl akarjon esni rajta. És ha esetleg nem jön össze, akkor se legyél csalódott...

2012. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én is nő vagyok és ez tényleg kedves tőled. És ahogy az előző válaszadó is írta, a lényeg és a legfontosabb a hosszú előjáték. Ha misszionárius pózban nem sikerülne, akkor legyen ő felül (én magam is így veszítettem el, mert ha én voltam lent semmiképpen se akart sikerülni)... és azért kérdezgess rá, hogy jól esik-e neki, nem fáj-e... stb. Simogasd, éreztesd vele, hogy szereted. Csak ennyi a lényeg. :)
2012. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát egy ideje már csinálgatunk ezt azt az ágyban, fel tudom izgatni eléggé, szerinte jók vagyunk és parázzak azon se ha nem megy el
2012. jan. 18. 23:58
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
bU.zi vagy vagy férfi? odamész megfogod megujjazod megdugod kész.
2012. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Utolsó!


Gratulálok neked! Biztosan sok nővel voltál eddig...

Az ilyen sz*rháziak miatt alakul ki a nők többségében téves kép a férfiakról. Miért lenne b*zis dolog, ha a srác törődik a barátnőjével? Menj és maszturbálj inkább, az való neked!

2012. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Elnézést, hogy a témához nem szóltam hozzá, de ez a h*lyegyerek nagyon kicsapta nálam a biztosítékot...
2012. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
CrabJamBB, haha vicces vagy, ki a hülyegyerek arról ne beszéljünk mert én ezt poénnak szántam. azt hogy hány nővel voltam meg krvára nem rád tartozik de ha tudni akarod 4el a mostani megvan lassan 6 éve. ugyhogy valamit mégis tudok. én is törődök vele. a kérdező srácnak pedig azért irtam ilyet h kapja kicsit össze magát, mert az előző bnőmet én ugy veszítettem el h TÚL ismétlen TÚL kedves tapintatos voltam. valamennyi dominancia legyen meg . üdv neked ifjú padavanom 29 F
2012. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"mire figyeljek?"

Rá baz meg!

2012. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha poénnak szánod, akkor tegyél mögé emotikont... Így csak egy tapintat nélküli taplónak tűnsz...
2012. jan. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!