Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez teljesen normális első...

Ez teljesen normális első alkalom után? Lehet, hogy ez nem olyan vérzés, hanem menzesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy általában a lányok vérezni szoktak első alkalom után, csak megrémiszt, hogy erős és még nem állt el fél 11 óta.
2011. dec. 26. 12:17
 1/9 Randy Orton ***** válasza:
14%
Elfogsz vérezni GyORSAN ORVOS SIESS TE HüLYE
2011. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem, nem kell játszanod az eszedet. Csak a kérdésekre kértem választ, nem ilyen szánalmas okítást...
2011. dec. 26. 12:21
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Változó, hogy ki mennyire vérzik. Olyan is előfordulhat, ha a napokban kellene megjönnie a lány menstruációjának, hogy hamarabb megjön. Én is eléggé véreztem az első után (betétet kellett használnom), pedig nagyon óvatos volt a párom.

2011. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és neked mennyi ideig tartott a vérzés? 1 nap?
2011. dec. 26. 12:59
 5/9 anonim válasza:
Néhány óráig erősebben, aztán már csak akkor vérezgettem, ha rossz mozdulatot tettem, de az már nem volt vészes. Tehát kb. az első nap.
2011. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2011. dec. 26. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg is jött a menzeszem, holott még egyáltalán nem kellett volna. Előtte 1-2 héttel volt meg.. és előtte is úgymond rendszeres volt és azóta is teljesen. Normális, nyugi. :)
2012. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nektek fajt utana a hasatok? Akar tobb napig? Nem alhasi fajdalomra gondolok, hanem pici egesz hasra kiterjedo gorcsolesre. ez normalis vagy teherbe estem? Amugy pecsetelo verzesem is van. :(
2013. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fájt utána hasam! Másnapra el is múlt teljesen! :)
2013. dec. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!