Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan, hogy egy pasi...

Van olyan, hogy egy pasi megbánja, hogy annak adta a szüzességét, akinek? 23 éves pasiról van szó. Elég lelkizős típus.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő neki is a szüzesség a mindene (nem értem miért),akkor biztos.Aki túl spilázza ezt a dolgot,annak ugysem lezs sosem tökéletes alkalom,tökéletes személy,időpont.Szeirntem sokan álomvilágban élnek,azt hizsik meg kell szolalnia a titanic zenéjének közben,hogy ne bánja meg az ember.. szóval igen,előfordulhat.
2009. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez meglehetősen férfiatlan jellemre vall... Egy pasinál nem olyan dolog a szüzesség, hogy "hú, kinek ADJAM oda...". Nem kell ebből ekkora hacacárét csinálni. Ne legyen egy pasi se érzéketlen, de ne essen át a ló másik oldalára se. Egy férfinál a szüzesség elvesztése nem jár se fájdalommal, se fizikai változással. Egy nő, mivel nála az első valószínűleg nem túl kellemes, annak adja oda a szüzességét, akit valóban szeret. Az, hogy valakiben ilyen felmerül, az nekem olyan b*zis, már bocsánat... 24/L
2009. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szóval b*zis ha egy fiú szerelemből akarja elveszíteni?

Én 21 vagyok szintén szűz és szerelemből szeretném az elsőt, akkor én nem vagyok férfias, hanem lelkizős, b*zis alak hah?

2009. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Félreértesz! A kérdésben UTÓLAGOSSÁGRÓL van szó, vagyis, hogy megbánhatja-e UTÓLAG a pasi, hogy ezzel, vagy azzal feküdt le először. Természetesen az a normális és jó, ha szerelemből veszíti el a fiú is. De ha utólag ezzen vinnyog, "Jajjjj, nem kellett volna a Marival lefeküdnöm, mert nem biztos, hogy ő lesz az igazi!" ez nekem férfiatlan és nyálas sipákolás. Vesse bele magát abba, hogy megtalálja a SZERELMET, ne azon vernyákoljon, hogy miért azzal feküdt le, akivel. Remélem, mostmár nem voltam félreérhető! :)
2009. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Na azért. ;)
2009. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16,21


Engem is feszélyez kicsit hogy hogy oldjam meg az elsőt fiú létetmre.

Ezek szerint az sem baj ha az első egy prostival történik? Mert akro rohanok oda. Ha az is jó és tanul belőle valamit a fiú akkor mehet nyugodtan? És ha majd egyszer a barátnője megkérdezi,hogy veszítetted el? Vagy csak az ismerőseinek vallja be? az milyen fényben tünteti fel ?

2009. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!