Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasi abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi abszolút nem féltékeny típus? :-O

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert bízik benned. Nagyon. Becsüld meg.
2010. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
becsülöm en de olyan meglepő, hisz mindenkiben kell, hogy legyen egy alap féltékenység nem? de benne az sincs :D
2010. okt. 12. 22:12
 3/6 nagyviri ***** válasza:
Az én férjem sem féltékeny egyáltalán, hanem megbízik bennem. Azt szokta mondogatni, hogy a jót nem kell félteni, a rosszat meg minek...
2010. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elarulom, en is ilyen vagyok. Az elso evben nem ertette a baratnom sem. Azt hitte, nem szeretem igazan, nem erdekli mi van vele. Neha direkt meselte el, hogy egy sraccal sokat beszelt, vagy elmentek bulizni, es ott sok pasi volt. Es allandoan azt kerdezte, nem vagyok-e feltekeny. Mondtam, nem. Teljesen megbiztam benne, es megbizom benne a mai napig. Ha megcsal, azt attol fuggetlenul teszi, hogy feltekeny vagyok-e vagy sem. Folosleges stresszforrasnak tartom a feltekenykedest. En biztos voltam/vagyok a kapcsolatunkban minden esetben. Ha azt vennem eszre, hogy valami nem stimmel, akkor sem a feltekenykedessel torodnek, hanem azzal, hogy rendbe hozzam.

Hozzateszem, eleinte rettenetesen feltekeny volt, minden nore ugy nezett, akikkel szoba alltam, mint akinek menten kitepi az osszes hajat.

De a lenyeg, vannak olyanok, akik egyaltalan nem feltekenyek.:)

2010. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ez olyan mintha az en kapcsolatomrol irtal volna! :D bar mi meg az elejen tartunk de en is ugy reagalok neha mint ahogy a te baratnöd reagalt regen... a pasimnak meg tetszik is mert nem viszem tulzasba....egyebkent en is azt gondolom, hogy attol, hogy egy picit se zavarjak a körülöttem legyeskedö ferfiak, hogy olyan mintha nem szeretne, pedig tudom, h szeret
2010. okt. 12. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"becsülöm en de olyan meglepő, hisz mindenkiben kell, hogy legyen egy alap féltékenység nem"


Ne magadból indulj ki. A féltékenység NEM arról mond ítéletet, akire féltékeny vagy, hanem saját magadról. Féltékenység = bizalmatlanság. És még be is magyarázod magadnak, hogy a féltékenység a szerelem jele.

2010. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!