Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miben "ciki" ha egy lány 18...

Miben "ciki" ha egy lány 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok szűz lány,cikinek tartom.Nem tudom más mit gondol.Alkalmam volt rá de vhogy nem jött össze,mindig majd az igazi meguntam,mert vhogy a nagy ő nem most jön meg nem mesevilágba élünk.

2012. jan. 21. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vesztettem el a jelenlegi barátommal.Csak légy nyitott,aztán jön majd egy srác,akivel úgy érzed,hogy szívesen szeretkeznél.

Mások véleménye pedig sosem érdekelt engem,mivel senkinek semmi köze ahhoz,hogy mikor érzem elég érettnek magam a dologhoz.

Ja és még annyit,hogy attól,hogy elveszíti az ember a szüzességét,nem lesz tapasztalt az ágyban,csak már nem szűz.Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy csak azért,hogy már ne legyél szűz,mert "ciki",ne feküdj le senkivel.

2012. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen a tapasztalatot ,más megszerezni......
2012. jan. 21. 21:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, hogy szűz vagy, de csak azért tartogatni, hogy megvárjuk a mesebeli herceget, annak sem sok értelme van, mint erre már magadtól is rájöttél.

Persze nem kell rögtön lefeküdni bárkivel, de azért azt érzi egy lány, ha a fiú aki közeledik felé tényleg komolyan gondolja a kapcsolatot, bár a fiatalság nem éppen az elmélyült kapcsolatépítésről szól, hanem inkább a tapasztalatszerzésről. Ha rám hallgatsz, figyelj oda, mert lehet, hogy van olyan fiú a közeledben akit azért nem veszel észre, mert jó barátnak tartod Ő meg rajong érted és életed végéig veled lenne. Ezt a lányok nagyon el szokták bukni...

2012. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mások vagyunk, mindenkinek megvannak az önálló döntései. Viszont, attól hogy valaki nem a nagy ő, még lehet jó vele a szex. Persze értem miért nem mentél bele, csak halványan jelezném. :)
2012. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
érted ? szerinted ?
2012. jan. 22. 19:34
 16/18 anonim válasza:
hogy szuz 18 evesen.. inkabb buszke kene legyel ra.. hogy nm fekszel le mindenkivel.. .. es hogy eddig is kibirtad.. mivela ami vilagba mar.. nem csoda ha egy 12 eves mar nem szuz..
2012. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
az az érdekes hogy mindenki irogatja hogy nem ciki nem ciki mégsem lehet olyan pasit találni akinek be lehetne vallani hogy nem voltam még senkivel, kevés a megbízható itt bezzeg ezren irogatják a semmit
2012. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az a baj, hogy a többségnek ez már ciki, pedig ez lenne a normális.
2012. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!