Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit értetek azon, hogy egy...

Mit értetek azon, hogy egy szűz lánnyal nagyon türelmesnek, stbnek kell lenni?

Figyelt kérdés

Oké, mivel szűz, valószínűleg nem lesz szex már a második randin. De magát a szexet tekintve mit értetek ezalatt a türelem, óvatosság, stb alatt? Lehet, hogy én vagyok naiv, de normális esetben egy nem szűznél se dönt az ember ajtóstól a házba és játszik Conan a barbárt... Szóval csak szerintem nem kell túlaggódni ezt? Kicsit óvatosabb vagy az elején, ennyi, de azért nem valami hihetelenül nagy erőfeszítés, hogy nyavajogni kéne, hogy de bonyolult velük.


(És mielőtt valaki letámadna, hogy mekkora állat vagyok, közölném, hogy én vagyok a lány..)


2012. jan. 22. 14:00
 1/6 anonim válasza:

Te még szűz vagy?

Neked nem voltak-nincsenek ilyen problémáid?

2012. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sok lánynál meghatározó hogy, hogyan kivel veszíti el...
2012. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csúnyán megfogalmazva azt jelenti, hogy sokat kell vele tökölni, nem lehet izomból egy jót dugni vele, türelmesen el kell viselni és tolerálni kell, ha szégyenlősködik és fekszik mint egy darab fa. Kb. ez a lényeg. Mindenki így kezdi.
2012. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Meg azt, hogy ha az első fáj neki, akkor visít, hogy vedd ki vedd ki, aztán sír, aztán megbánja hogy lefeküdt valakivel, aztán két hétig nincs szex, aztán megjön neki és még öt napig nincs szex, aztán talán van. Fogalma sincs, hogy mi a jó neki, de nem meri se mondani, se kísérletezni, hanem simán csak tűri hogy a másik szarul nyúl hozzá. (Mert a másik abból indul ki, hogy az előző hogyan csinálta, de mivel mindenki más, ezért nem biztos, hogy az adott szűz lánynak is ugyanaz a jó.)


Szóval kb ennyi.

2012. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

igaz, én is szűz vagyok még, a barátommal májusba leszünk 1 éve együtt de már nagyon nem bírja...én rohadt mód szemérmes és szégyellős vagyok ezenkívül marhára félek fájdalomtól mindentől ezért várok még vele, hátha érzem mikor vagyok kész rá.Óvatosnak kell lenni, gyengédnek, megértőnek.Nagyon nem irigylem őt, és örülök hogy ilyen türelmes velem(amúgy ő is szűz, azért várja ennyire).

17/L

2012. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, a szüzesség elvesztése nem olyan mint egy műtéti beavatkozás, teljesen fölösleges ennyire ráparázni. Az a kis fájdalom meg nem is fájdalom, hanem csak egy feszítő érzés, amit a mai napig tapasztalok én is, ha már egy ideje nem éltem nemi életet (pedig én már jó rég nem vagyok szűz). De ha fel vagy izgulva, egyáltalán nem lesz kellemetlen. És ne szégyellősködj. Ha szeret a barátod, gyönyörűnek fog látni.


26 N

2012. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!