Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt a kapcsolatot hagyjam...

Ezt a kapcsolatot hagyjam amiatt, mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfivel és elég nagy köztünk a korkülönbség.Én még szűz vagyok,ezt Ő nem tudja,csak azt,hogy nem akarom elsietni a dolgot.

Ma beszélgettem a legjobb barátnőmmel és Ő mondta,hogy a helyemben hagyná ezt a kapcsolatot,mert a párom felnőtt ember és szüksége van a szexre,nem arra,hogy egy tinilányt tanítgasson...


Tény,hogy nem vagyok tapasztalt,mert Ő az első komolyabb barátom,neki pedig már rengeteg barátnője volt,de nem mondta,hogy zavarja,hogy nem feküdtem még le vele.


Már terveztem,hogy lefekszem vele,de most elbizonytalanodtam,mert lehet,hogy igaza van a barátnőmnek és a barátom nem arra vágyik,hogy engem tanítgasson,hanem igazi szexre és nem bénázásra.



Nagyon szeretem,de bántana,ha amiatt lenne boldogtalan,mert béna vagyok az ágyban.


2012. jan. 21. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem igaz, beszélj már vele erről...
2012. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nazira ***** válasza:
Beszéld meg vele, h ezért nem. Sztem meg tetszeni fog neki, hülyeség, h tanítgatni nem szeretnek a barátnőd irigy. Nem fogsz bénázni segíteni fog és legalább úgy tudja, h vigyázni kell rád még. Ezért nem kell szakítani ha komoly a kapcsolat. Még büszke is lenne rád, h más még nem járt arra:)
2012. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%
Igaza van a barátnődnek!Hagyd a francba az egészet.Nem montad de szerintem 10 év bytos van köztetek már mint korkülömbség.Hiddel a saját korosztályodból eljön az igazi sokkal jobban fogja értékelni az ártatlanságodat.A mostani palinak viszont lehet hogy csak egy trófea lennél.
2012. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd csak irigy- vagy azt szeretné, hogy őt tanítgassa(vagy ha már nem kell tanítgatnia, őt k*rogassa)
2012. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd fröcsögött neked egy közhelyet és ezt Te komoly lelki tanácsnak veszed? Drága, így tényleg érdemes megfontolni, hogy ki akarod-e ejteni azt a bizonyos barbit a kezedből.


Amúgy nem kell ettől félni, a hímek többsége szeret betanítgatni. Komolyabb kapcsolatnál engem maximum az zavarna, hogy nincs viszonyítási alapod. A bénázás meg csak két ügyetlen embernél okoz problémát. Ha lefekszel vele, hagyatkozz rá.

2012. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd és más véleményére és tanácsára szorulsz. akkor szerintem hagyd ott amiatt, hogy szűz vagy, mert ezek szerint még egyáltalán nem állsz készen, nemhogy egy nemi közösülésre, de még egy normális párkapcsolatra sem. Bocs, de ez az igazság...
2012. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Ffi)Elég sok tapasztalatom van abban amiről írsz!

Egyáltalán ne hidd, hogy a szex valami olyan dolog, amit akkor tudsz majd sokkal jobban csinálni, ha minél többet gyakorlod!(Talán csak egy kicsit igaz ez! De csak egészen kicsit!)Mert a lényeg nem ez, hanem a vágy és a szándék!Vagy ösztönösen benned van a dolog és akkor 10 perc gyakorlás után már isteni szerető leszel, vagy gyakorolhatod 20 éven keresztül naponta kétszer is, akkor sem leszel sokkal jobb szerető!

Teljesen hülyeség e-miatt szakítani! Ha kívánod te is és azt érzed, hogy szeretnéd te is, akkor mire várnál még, ha Ő szeret és megbízható és te is őt, akkor???

De mindenképpen beszéld meg vele, hogy neked most lesz az első. És ne parázz! Ez a dolog naponta 10-20 ezer lánnyal megtörténik a földön naponta, ez az élet rendje és csak akkor szokott kellemetlen élmény lenni, ha nincs összhang a pár között és a lány fél, vagy szorong. Legyél laza és felszabadult és merd elfogadni és kiélni a vágyaidat!Akkor jó szerető leszel és nagy örömöt szerzel vele a barátodnak!

2012. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
figyelj, mondd el neki h még nem voltál pasival. nagyot fog nézni, de meg kell hogy értse miért nem mondtad el... ha szeret, akkor nem fog elhagyni emiatt. de ezentúl se siesd el.
2012. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!