Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belemenjek vagy ne?

Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek, ő is szeret de nem úgy mint én őt.Van egy testvérem akivel azért jóba van, ez miatt nem akar velem összejönni mert tesómnak megvan róla a véleménye mert nem egy lánnyal volt már dolga. Viszont történt közöttünk egy kis dolog, és volt szó a szexről. Nagyon szeretném már! Szűz vagyok. ami még rá tesz erre az hogy minden barátnőm biztat hogy menjek bele nyugodtan.de szerintem ez nem lenne helyes dolog.


17/L


2012. jan. 22. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Korai.
2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nazira ***** válasza:
Eleve ha nem úgy szeret mint te inkább várj és a tesód lehet többet tud mint te azért sem nézné jó szemmel. Ne azért feküdj le vkivel mert a barátnők biztatnak.
2012. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai.Ne menj bele!
2012. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak az a bajom hogy már nagyon kíváncsi vagyok arra az érzésre:/ és most mondta hogy menjek át hozzá valamelyik nap:/
2012. jan. 22. 19:10
 5/14 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 22. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele.Te meg ezt írod:"szerintem ez nem lenne helyes dolog." Ha nem tartod helyesnek,ne menj bele..
2012. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Dönsd el te magad a te életed de ha ugy érzed hogy a fiu csk alkalmi szexre akar téged és nem magad miatt akkor inkább várj azt mondják az első szex felejthetetlen és......

de ha csk az eggyik szerelemből akarja és a másik csak mert moct kanos :) (bocs ha sértő) akkor nem lesz igazán jó és nem éri meg + de is azon fogod rágni magad hogy odaadtad a szözességed neki és nem érte meg ez ár aggasztana téged de szerintem ha igy van akkor várj!! és majd te is érezni fogod hogy eljött a pillanat ! de ha én tévedek és szeret a srác akkor .... de minden te rajtad áll.! ne halgass a barátnőidre hanem csak a szívedre !! (bocs ha nyálas mármint amit irtam) DE AZÉRT HA MOSTVAGY AKÁRMIKOR BELEMÉSZ VÉDEKEZZ ( óvszer..... !!!!) :) :) :) :)

Üdv egy : Fiú

2012. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne menj bele...
2012. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy kíváncsiságból is lehet szexelni...
2012. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet átgondolom és nem megyek bele:/
2012. jan. 22. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!