Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hiszem biszex vagyok....

Azt hiszem biszex vagyok. Nagyon akarok szexelni egy lánnyal is, de nem vele akarom elveszíteni a szüzességem. Ezek mellett szeretnék vibrátort is, de nem is tudnám hol eldugni, és nem merek se venni, se rendelni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A vibrátoromat én a szekrényemben, a ruháim mögött tartom. Hány éves is vagy?
2009. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én már 16 éves vagyok. Lassan 17.
2009. máj. 28. 14:19
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs azzal semmi baj ,hogy biszex vagy.Én is szívesen lennék néha lánnyal.vagyis kb.hetente jut eszembe.
2009. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Első! 16 évesen már nem vagy tul fiatal a vibrátorhoz sem, meg a szüzességed elvesztéséhez sem. Nincs hely, ahol a szüleid nem matatnak? És inkább boltban vegyél, mert a csomagátvételt nehezen lehet ugy megoldani, hogy más ne lássa, ne tudjon rola.
2009. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
90%
keress länyt magadnak alkalmakra.miéRt ne?vibrätort meg sztem is boltban vegyél,nem ciki bemenni egy boltba hidd el,és venni egyet.sztem is jol rakd el a ruhäidhoz vagy oda ahol tudod anyukädék nem matatnak.de maugy tényleg nem ciki mär 16-17 évesen egy vibri otthon.
2009. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
vibrátort akarsz de a szüzességed még nem akarod elveszteni? :D és azt hogyan fogod kivitelezni úgy mégis? :D
2009. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
majd olyan vibrit vesz magänak,ami csikloizgatos...azt hasznälja addig amig egy pasival lenem fekszik..ha meg mär lefeküdt,hasznälja a vibrit teljes egészében..ilyen egyszerü
2009. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Vegyel a boltba egy vibratort es tedd be a szekrenyedbe,leghatul.Ha lany is kell akkor probald ki!De azert vigyazz.... Szerintem csak a kivancsisag hajt,hogy lanyal is probalnad.
2009. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén mondom, nem javaslom, hogy lánnyal kipróbáld. Utána muszáj normálisnak gondold, hogy valaki fiúval is, lánnyal is lefekszik, ha nem akarsz lelkiismeretfurdalást miatta. És a rendes srácok legnagyobb része nem tartja normálisnak, hogy a párja biszex legyen.

Én a helyedben megmaradnék fiúpártinak.

2009. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de ha nem vagy 18, nem hiszem, hogy kiszolgálnának boltban. Bár lehet ez is olyan mint a cigi meg a pia. Ha olyan az eladó ad, ha nem, nem. Interneten ha rendelsz, ott meg csak egy klikk, hogy elmúltál 18 és nem kell bizonyítani.
2009. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!