Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk imádjuk egymást. Ő 17 éves én 14 hamarosan 15.

Tudom, hogy már nagyon szeretné ha lefeküdnénk és valamelyik nap beszéltünk is erről és mondta, hogy persze szeretné, de tud várni. Az az igazság, hogy én is szeretném, csak picit fiatalnak érzem magam. Nem azt mondom, hogy nem tudnám magam elképzelni ilyen helyzetben vagy valami, de...

Nos ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Légyszíves ne írjatok olyanokat, hogy rib@nc vagyok meg ilyesmi, mert nagyon lelkiismeretes vagyok és nem ezért kérdeztem meg, hogy ezt hozzám tudják páran vágni.

A normálisakat előre is nagyon szépen köszönöm.:)


2012. jan. 23. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne mert korai még, várjatok még
2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nem nekünk kell eldönteni, hanem neked. Ha késznek érzed magad a dologra, akkor oké, ha nem várjál. Szerintem várj még. Nem vagy annyira kész rá, ha feltetted a kérdést.

(23F)

2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak azért szeretnél lefeküdni vele, mert kíváncsi vagy milyen akkor ne! Ha azért mert testileg vonzódsz hozzá akkor feküdj le vele, de mindenképp védekezzetek! Ha meg nem érzed még magad készen arra, hogy teljes aktust élj át vele, akkor kezdjétek csak a pettingnél. Szűz vagy még?
2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
75%
Ne hülyéskedj, 14 évesen még ne feküdj le vele! Ő is még csak 17, szóval szerintem túl fiatalok vagytok hozzá. Bár én sem vagyok még egy őskövület (25 éves nő), az én meglátásom az, hogy ez még felelőtlenség! Tudom, imádjátok egymást, de ez még messze van az igaz szerelemtől, de azt is tudom, szerinted ez már az! NEM! Hidd el, én is voltam 14! Vagy te már nem is vagy szűz?! Már bocsi a kérdésért! :)
2012. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindketten fel vagytok készülve rá, akkor mért ne? :D

Ha te úgy érzed hogy te akarod, akkor tedd meg, de ezt nem nekünk kellene eldöntenünk :)


De amúgy tényleg picit fiatal vagy hozzá, bár ma már ez nem számít, lassan már mindenki az oviban veszti el a szüzességét, aki meg 1. osztályban még szűz, az meg majd nyomorék lesz, hogy hogy lehet ilyen szar (jövő).

2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PT-Daniel ***** válasza:

Ez az elsö ertelmes kerdes, amit korodbelitöl olvasok itt!


Persze, lehet vitatkozni arrol, hogy fiatal-nem fiatal, de en is ennyi idösen vesztettem el es igazabol csak a körülmenyek miatt bantam meg. (Csak a testiseget kerestem, de semmilyen ezelmek nem füzödtek a lanyhoz.)


A fiudtol is nagyon normalis, hogy nem sürgeti a dolgot.


Valaszt viszont nem tudok mast adni, mint hogy ezt tenylegesen csak te döntheted el. Ha elerkezettnek erzed az idöt, akkor tedd meg ezt a lepest.

2012. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen képzeld szűz vagyok írtam is, hogy elég lelkiismeretes vagyok. Sőt ahhoz képest amit most leszűrhettél rólam egy jó gyerek vagyok. Bocsi nem akarok bunkó lenni, csak tényleg nem ilyen szex éhes kis .... vagyok sőt..

Amúgy igen késznek érzem magam rá és azért kérdeztem meg itt mert érdekel más emberek véleménye is.

Köszönök szépen minden választ.:)

2012. jan. 23. 20:19
 8/14 A kérdező kommentje:

20:17

Nagyon szépen köszönöm neked nagyon sokat segítettél.:)

És azt is hogy nem hurrogtatok le.:)

2012. jan. 23. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Figyelj még nagyon fiatal vagy,nem csak a szexhez a pasizáshoz is.Arról nem is beszélve hogy ebben a korban az 1-2 év járás az még semmi. Ne siesd el várj még egy évet legalább,lehet testileg érett vagy,meg kíváncsi vagy,de lelkileg és agyilag még abszolút nem,ha meg tényleg szeret úgyis vár rád.
2012. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadóval egyetértek!!!!! Szerintem fogadd meg, ha nem akarod, hogy az életben a környezeted olyanokat mondjon rád amiket nem szeretnéd, hogy hozzád vágjanak (K,R, stb)
2012. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!