Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, még csak 1...

Lefeküdjek vele, még csak 1 hónapja járunk?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy fiúm, akivel lassan egy hónapja járok, és én nagyon szeretem, meg mindig mondja, hogy ő is engem. Eddig még csak hosszan csókolóztunk, de szerintem ő már többet is akar, meg én is, csak az a baj, hogy még csak 14 éves vagyok(kinézek vagy 16nak)(ő 15), és szerintem nagyon korai ilyen korban elveszteni a szüzességet. A koromhoz képest tényleg érett vagyok, mint testileg, mint lelkileg, és most nem tudom, hogy megtegyem-e. Tudom, hogy az 1 hónap is kevés, de érzem, hogy legalább egy jó félévig fogunk járni.

Szerintetek?:/


2011. aug. 25. 15:15
1 2
 1/20 sas15 ***** válasza:
100%

igazad van 14 évesen akármilyen érettnek érzed magad még nem vagy az

1 évet legalább várjál szerintem

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Te lehet, hogy érett vagy, de a pasik ilyenkor nem...

Én a te korodban kezdtem el járni egy sráccal és 2 évet várt mire lefeküdtünk. Ő is türelmes volt, én sem siettem el.

1 hónap járás után sztem felejtsd el a szexet... nem mondom, h 14 évesen is, mert már más idők járnak, de ha úgy érzed tartogatni akarod, akkor tény inkább úgy, senki nem kéynszerít és nem is "ciki", ahogyan sokan hiszik.

Úgyhogy várd meg azt, akivel már régóta együtt vagy. Szerintem...


23L

2011. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha itt kérsz tanácsot ilyen kérdésben, nem vagy érett.
2011. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
22%
Feküdj le vele, vegyen cottont, vagy úszósapkát és nyomjátok!
2011. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem ha itt kérdezed, hogy megtedd-e, akkor az már régen rossz..

nem vagy biztos benne, úgyhogy inkább várj vele, amúgy is 14 évesen nem ráérsz?

2011. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele. Várj még minimum 2-3évet.
2011. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

B@sszatok orrbaszájba, ki a f@szt érdekel...

Te leszel terhes, nem mi...

2011. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Szerintem várni kellene, először is ha azt érzed hogy jó fél évig fogtok járni és ott vége akkor semmi értelme, ilyenre ne is gondolj ha szereted, másodszor én úgy gondolom hogy nem kell egy hónap után szexel idősebb korban sem, bár lehet hogy már én gondolkozok csak így. B.
2011. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ez az érettség... elmeséljem mitől függ?:D


én érett voltam és így történtek a dolgok:

14 voltam bnőm 15 és lefeküdtünk egy hónap után. viszont ez nem egy futó kaland volt 4 éve együtt vagyunk. ez az érettség


ha tudod hogy még nem állsz készen komoly kapcsolatra ne tedd meg az is érettség de ha tudod hogy ez hosszútávra szól akk fölösleges várni. az érettség relatív. és attól hogy lány vagy még egy picit sem vagy érettebb hiába mondja bárki is ezt :) sőt testileg szerintem a fiú az érettebb ugyanis neki semmi baja nem lesz a szextől neked viszont lehet ha a tested nem elég érett

2011. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha szerinted még korai, akkor tényleg az. Ebben az egyben legalább hallgass magadra!
2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!