Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha tampont használok meg már...

Ha tampont használok meg már feldugtam az ujjamat is de csak egy ujjat, akkor átszakadt már a szűzhártyám??!

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom hogy elvileg nem ,mert a szűzhártyán vannak természetes lukak is ,ahol a menstruációs folyadék távozik!
2009. máj. 30. 13:49
 1/8 anonim válasza:
Elvileg nem
2009. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha átszakadt amikor az ujjadat vagy ujjaidat?feldugtad akkor utánna elvileg vérezned kellett volna egy kicsit vagy nagyon szóval azt észrevetted volna .a tampon az más.abban elveszlik az a vér.én is ilyen helyzetben vagy mint te ,de nem baj egyáltalán ha átszakadt...

lehet hogy már akor átszakadt amikor edzettél és terpesztettél vagy hasonlók...

nyugi :) attól még szűzvagy ne parázz előfodul

2009. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, attól még nem változik semmi, ugyanúgy szűz vagy.
2009. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem mindegy !mert a nőgyógyász nem fogja tudni hogy a tampontól szakadt át vagy attól hogy megtörtént a dolog egy fiúval!
2009. máj. 30. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász meg fogja kérdezni,hogy használsz e tampont és,hogy voltál e már fiúval.

A szűzhártya amúgy meg bármitől átszakadhat és a nőgyógyász nem tudja megállapítani,hogy ettől vagy attól szakadt át.

2009. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

És? Szerinted a doki ki fog állni a folyosóra és elkezd kiabálni, h már nem kiszakadt a szűzhártyád? Vagy nincs azzal tisztában, hogy mi történhet egy tampontól?


Gondolkozni szoktál?

2009. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeld el gondolkoztam!

És utolsó hozzászólónak: ha nem tetszik a kérdés ne irj ennyi!Mert baromira nem segítettél!

2009. máj. 30. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Tampont évek óta használok, a barátom ujjai már jártak bennem, tornász voltam gyerekkoromban. Ennek ellenére teljsen érintetlen a szűzhártyám, mint ez a nődokinál nemrég kiderült. Mondtam, hogy szűz vagyok, kifejezetten vigyázott, mégis fájt egy kicsit.

Nem ettől függ a szüzességed!

2009. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!