Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de már lassan...

Még szűz vagyok de már lassan elveszítem egy gyönyörű lánnyal. Mivel még ő is szűz hogyan csináljam hogy ne fájjon annyira neki amikor beteszem? Fél tölle hogy fájni fog mondtam hogy nemlesz semmi komoly fájdalom de azért hogy csináljam,

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőle, és nem lesz. Légyszike, tanuljatok meg írni! :(


Figyelned kell rá. Kezdd el simogatni, majd csókolózzatok. Aztán kezdd el a nyakát is puszilgatni, majd közbe vetkőzzetek. Ha már meztelenek vagytok, akkor is csókolgasd végig az egész testét, simogasd sokat. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy neki mi esik jól, mit csinálj, és hogyan. Nyugodtan lehet közben ilyenekről beszélgetni. :)


Ha van hozzá kedved, akkor simogasd ott lenn is nagyon gyengéden. Ha bátrabb vagy, akkor puszilgathatod, és nyalogathatod is. Szólj neki, hogy vezessen téged.

Ha ettől nem izgul fel, akkor semmitől. :)

Majd ha már kellőképpen nedves, akkor óvatosan vezesd be a hüvelyébe a nemi szervedet. Légy nagyon óvatos, ne csináld gyorsan. Ha nagyon rossz lesz, akkor úgy is fog szólni.


24/n

2012. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vanedaful ***** válasza:
40%

Én lesokkoltam a "Még szűz vagyok de már lassan elveszítem..." kezdetű mondatnál.

Most akkor mi van? lassan elveszíted? Minden héten beljebb tolod fél centit, vagy mi? Hogyan lehet lassan elveszíteni, Te gyök 2 :D

Amúgy b*sszad bele tövig... talán értékeli majd a szado-mazo szexet is. Így is, úgy is elveszíti a szüzességét... adjad meg neki rendesen XD

2012. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldesz privibe róla 1 képet?
2012. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
62%

1 Lépés:Nyald ki szépen

2 Lépés:Tedd be neki

3 Lépés:Basszad de nagyon (úgy hogy ordítson)

2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!