Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az első sex? :$

Fáj az első sex? :$

Figyelt kérdés
csak 13 éves vagyok,de sokat gondolkozom ezen..
2011. dec. 29. 00:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
inkább menj helyette aludni
2011. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Akkor még ráérsz ezen gondolkozni.
2011. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Attol függ kivel!

he egy kisfaszu 13 srácal ak anyira nem hinném.

De ha egy nagy farku 18 évessel na az mér fog...!

2011. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

a tojáshéj még a v@l@gadon van és te már szaporodni akarsz?

Inkább előbb még tanulj egy kis biológiát, hogy megkímélj minket a további h.lye kérdéseidtől.

2011. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

te korodban én is sokat gondolkodtam ezen. megsúgom 19 éves fejjel még nem tudom a pontos választ, de szerintem van esély a fájdalomra. én picit izgulok, de úgy gondolom felesleges, mivel, mikor majd lefekszem egy fiúval, benne 100%-osan meg fogok bízni, így attól se rettenek meg, hogy fáj-e vagy sem. mert igazából édes mindegy. ha fáj, hát fáj. ő ott lesz velem és bátorítani fog, és megcsókol.

szóval ne aggódj ezen :)

L/19

2011. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ráérsz te még ezen gondolkozni. Gyere vissza pár év múlva és akkor kérdezd meg ugyanezt, addig ez a téma menjen felejtésbe, mert ehhez még nagyon fiatal vagy. Menj inkább aludni, jó éjt!
2011. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

álltlaában akkor szokott féjni mikor a lány nem lazul el teljesen azon izgul hogy minden flottul menjen ne legyen semmi gikszer... persze vannak kivételek de az én högly ismeröseimtől azt a visszajelzést kaptam h mikor ök a párjukkel átestek az elsönazok a lányok akik "lesz ami lesz a lényeg hogy szeretjük egymást" alapon kezdték azoknak kevésbé fájt mint akik végigizgulták :)


20/F

2011. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem kértem olyan válaszokat,hogy jó éjt meg,hogy kicsi vagyok! én nem azért kérdem mert leakarok feküdni valakivel!csak érdekel ez!szóval rendes válaszokat..
2011. dec. 29. 01:13
 10/21 anonim válasza:
Hát ez emberenként változik, nem lehet tudni van akinek egyáltalán nem fájt van akinek meg nagyon, és van köztes állapot is, ezt sok tényező befolyásolja, pl: menyire görcsöl az illető, milyen durva a srác, mennyire van oda tapadva a szűzhártya, milyen vastag a szűzhártya... stb, szóval ezen ne gondolkodj ugy se fogod megtudni hamarabb minthogy oda kerülnél, ha meg odakerülsz és fáj hidd el nem is fogsz vele foglalkozni, másra terelődik majd a figyelmed :)
2011. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!