Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelem nélkül, csupán...

Szerelem nélkül, csupán kölcsönös vonzalomból lehet e petting szüzek közt? Megbánnánk? 14f 16l

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:

nem elveszteni a szüzességet csak pettingelni

mert vágyunk rá

megbánnánk?mi történne?ő a fiatalabb

2009. máj. 31. 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis a lelki világotoktól függ és az értékrendjeitektől. Nyilván fognak még ide írni többen, és hidd el a többsége azt fogja írni álszent módon, hogy igen, és hogy várd meg a nagy szerelmet. És ha a nagy szerelem csak 40 évesen jön?

Tőletek függ, ha annyira kívánjátok egymást, és testileg lelkileg teljesen készen álltok mindketten, valamint bíztok egymásban, akkor mért is ne? De ezt csak Te és ő tudhatja, hogy meg fogja-e bánni.

2009. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így gondolom én is.
2009. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az,hogy ne ámitsátok egymást,ha nem akatrok többet,szögezzétek le,és mehet a menet.
2009. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
persze h lehet, h ha nem éreztek semmit akkor beszéljétek meg.. és semmi gáz nem lesz
2009. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem bánnátok meg
2009. jún. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki sem tud jósolni. Egyedül ti tudjátok megmondani, hogy megbánnátok-e vagy sem, ezt a felelősséget ne hárítsátok át másra. Ha akarjátok, akkor vállaljátok fel teljes vállszélességgel.


Más lenne, ha úgy kérdeznétek: volt-e olyan, aki megbánta, és volt-e olyan, aki nem? Mások tapasztalatait érdemes megismerni, ebből sok mindent le lehet szűrni. (Nekem nem volt, szerelem nélkül sose pettingeltem.)

2009. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

ha van kolcsonos vonzalom akkor szerintem mehet a petting. ti tudjatok hogy annal tobb igen-e. vagy nem. en csinaltam 1x szerelem nelkul. meg vonzalom sem volt maximum 1% es hat nagyon megbantam .. o volt nekem az ugymond "elso" es neha amikor visszagondolok azokra a percekre hanyinger fog el. hogy uristen miert is tettem meg .. de lehet h mas a ti helyzetetek. ez ck 1 tapasztalatvolt. :)

nameg volt 1 sokkal jobb is . en nagyon vonzodtam hozza. szo szerint kivantam . mindent. es tortent is 1 s mas es a mai napig halas vagyok magamnak h belementem es hagytam magam rabeszelni . a legjobb fiu haverommal volt..

17/l

2009. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem

köszi az eddigi válaszokat :)

2009. jún. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!