Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnel tartunk barátnőmm...

Első szexnel tartunk barátnőmmel, de nem tudok felállni, ha még is, hamar lelankad, miért? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

már mindent próbáltunk, de kevés eredménnyel. görcsölök pedig kívánom nem kérdés. eljutottunk odáig hogy lovaglo pozban ment egy kicsit, de más póznál még mindig gondok vannak. már arra is gondoltunk hogy viagrát szedjek. tuti pszichés oka van, mert reggel is fel áll, meg ha rá gondolok is. már sok mindent megpróbált ő is, már azt hiszi benne van a hiba, pedig nem. próbálok ellazulni, de még sem sikerült. barátnőm már nagyon kívánja, már az ujjazasnál többet akarunk.

nekem ő az első és másfél hónapja vagyunk együtt.

bocs a hosszú kérdésért de nagyon fontos lenne hogy működjön, mert nagyon árt a kapcsolatunnak.

22/f 18/l


2012. febr. 4. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevés piával lazulj el.
2012. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Pszichés gondod van! Keress fel egy orvost! 22 évesen viagrát ne szedj!
2012. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ittam 1 pohár pezsgőt de nem hatott lehet, nem mertem nagyon lenni magam
2012. febr. 4. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is legyen biztonságos környezet, hogy még véletlen se nyisson rátok senki. Aztán legyen hosszú az előjáték, próbáljátok ki az orális szexet, esetleg masszírozzátok meg egymást, az segít ellazulni. Ha gondoljátok igyatok meg egy felest, annyi még nem árt egyáltalán, de oldja a gátlásokat. :)
2012. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hol, és mennyiért lehet szakemberhez menni pesten?
2012. febr. 4. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ehhez orvos, egyszerűen csak parázik, hogy nem lesz jó az ágyban. Figyelj, fogd fel lazábban! Még nagyon az elején jártok, és ha az első nem úgy sikerül ahogy tervezed, akkor sincs semmi. Sok gyakorlással egyre jobb lesz :)

Amikor először lefeküdtünk a mostani párommal, mindketten nagyon idegesek voltunk, nem tudtunk ellazulni kellőképpen és nem ismertük még egymást annyira, nem tudtuk, hogy szereti a másik stb. Ezért nem lett egy olyan nagy élmény az első. De azóta már fantasztikus :D

2012. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

egyedül vagyunk, oralt is próbáltuk, ott kezdődött hogy nem állt keményen, pedig élveztem, most már eljutottam oda hogy felállította és jó volt az oral, de ahogy be kell rakni....

az elojatek hosszú sokat izgatom majd ő is engem. maszirozast is csináltuk, bár nem ezzel a szándékkal

2012. febr. 4. 16:55
 8/11 A kérdező kommentje:
semmi ötlet még? az a szakember is jó lenne. tegnap megpróbáltuk még egyszer, már szopassal fel áll nehezen, aztán az egyetlen bevált pozba lovagloba csináltuk, elvileg elment, és én,is. de éreztem hogy kicsit lankad bent
2012. febr. 5. 08:10
 9/11 anonim ***** válasza:

gumival csináltátok, lehet, az zavart?

neki hanyadik partnere vagy?

lehet, h teljesítménykényszered van.

2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mire nagy nehezen fel helyeztem a gumit mindig lelankadt, neki is én vagyok az első
2012. febr. 7. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!