Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik nem hosszú tartós kapcsol...

Akik nem hosszú tartós kapcsolatban veszítették el a szüzességüket, ők hogy élték meg az egészet?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen egy éjszakás kalandra gondolok, hanem ha már 1-2 találkozás után lefeküdtek az illetővel.
2012. jan. 17. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
fél órás ismertség után. el akartam veszíteni, jól jött a jelenléte. örültem magamnak.
2012. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

5 hónapos kapcsolat tartósnak és hosszúnak számít?

Szerintem nem. Én egy ilyenben veszítettem el. Azt hittem szeretem őt, de miután megtörtént teljesen egyértelművé vált, hogy nem ő az igazi. (persze voltak más erre utaló dolgok is.. )

2012. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bánom, inkább azt bánnám ha nem lett volna semmi. :)
2012. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

én nagyon oda voltam ezért a fiúért már kb 2 éve, addig nem foglalkozott velem, aztán miután kikupálódtam mégis. adott volt egy ilyen közös osztálykirándulás féleség, a haverai odaadták a szobát, nem konkrétan úgy mentem át hozzá, hogy ebből most szex lesz, de az lett. még a szeretkezés alatt rájöttem, hogy nekem már nem is tetszik ez a srác, csak egy régi álmot kergettem. ő kapcsolatot is akart, én azután az 1 éjszaka után igyekeztem távol maradni tőle.

ja amúgy nem tudta hogy szűz voltam, és közben sem vette észre. és nem, abszolút nem bántam meg, most se várnék arra, hogy olyannal feküdjek le akibe szerelmes vagyok. és nem érzem magamat kevesebbnek emiatt.


21L

2012. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
nekem is fura volt, mert nem jártunk igazán, viszont nagyon vonzódtunk, és majdnem jártunk is, csak mire összejött volna, elköltözött az ország másik végére. mikor párszor jött az én városomba, akkor volt szex, akkor történt meg a szüzesség elvesztése is. de nem volt nagy szám, mert előtte volt orális és ujjazás, vele is, meg mással is (egy volt előtte, akivel csak ez volt, behatolásos nem.) utána viszont úgy döntött, hogy ne folytassuk, ez viszont zavart.
2012. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen első nagyszerelmemmel kb 3-4hét után... de ugy h együttis laktunk távolság miatt (mikor meikünknél voltunk)... nemsokkal utána távolság miat vége lett de 2-3hónap után nembirtuk tovább, azóta megint együttvagyunk, már többmint másfél éve, de ha nem lennénk együtt akoris boldog lennék hogy vele történt mert nagyon szeretem :)

18/L

2012. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(nem értem miért pontozták le a 21L-t. válaszolt a kérdésre.)


Nem voltam szerelmes, elég hamar megengedtem a srácnak, előtte senki a közelében sem volt. de végre felnőttnek éreztem magam hozzá (20), akartam, és ő segített hozzá, úgyhogy jól éltem meg. nem bántam meg. nem hiszem hogy hátrány így.

2012. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én még szűz vagyok, keresem azt a különleges lányt, aki megérdemel engem, aki megengedi, hogy szeressem és tényleg tud Ő is szeretni viszont engem, remélem egy nap rátalálok :)


22/F

2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!