Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Közel állok az elsőhöz, de...

Közel állok az elsőhöz, de kicsi a péniszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 múltam és a barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt. Már szóba jött, hogy ő szeretne velem lefeküdni, persze fél-egy év múlva. Azonban a péniszem 11 cm és tényleg nagyon vékony. Megértené ezt és elfogadná, meg én sem szégyellem, de majdnem biztos vagyok benne, hogy akármilyen jó technikám van ezzel nem tudnám olyan jól csinálni.(itt főleg a vékonysága miatt) Illetve azt se tudom, hogy egy átlagos óvszer jó lenne-e rá. Mit tegyek? Várjak hátha még nő? Vagy fogadjam el, hogy ezt kaptam és kész?
2012. febr. 4. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez van ha valaki 15 évesen ezen gondolkodik, kettő, mihez képest vékony? Lehet, hogy normális a korodhoz képest.
2012. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
toldd meg egy lépéssel. amúgy még simán nőhet...
2012. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
9 cm kb. ha körbemérem. Itt most nem azzal van a gond, ezt ki is felejtettem. Mert tudom, hogy ebben a korban egy 150 centis gyereknek akinek egy szőrszál nincs a lábán simán lehet ennyi, de nekem már az arcszőrzetem is elég erős, meg elterjedt, szóval ebből a szempontból én vagyok szinte a legfejlettebb az osztályban.(185 centi vagyok)
2012. febr. 4. 19:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Ehez már nem tudok mit hozzászolni.
2012. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
attól hogy 185 centi magas vagy, még nem kell, hogy a monyod akkora legyen, mint egy hegedűtok...
2012. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a gond, ha egy ekkora gyereknél ez normális?
2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát jó lehet akkor lehet nem arányosan fejlődök, de ez akkor se a szokásos.
2012. febr. 4. 19:28
 8/19 A kérdező kommentje:
Az hogy magasságban, szőrzetben stb már szerintem nem sokat fogok fejlődni, szóval ilyen szempontból szerintem még korán érő típusnak is számítok a többiekhez képest.
2012. febr. 4. 19:30
 9/19 anonim ***** válasza:

hát sok mindent nem tudsz csinálni.

de ha tényleg szeret a csaj, akk elfogja fogadni. ha meg nem, akk nem is szeret ;)

2012. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Ne izgulj. Egy viszonylag kis méretű pénisszel is ki lehet elégíteni egy nőt, és ennek több oka is van - amit a nagyfarkú macsók nem nagyon akarnak tudomásul venni.


Az első az, hogy a hüvelynek csak az első 6-8 centimétere olyan terület, amely sűrűn el van látva érzékelő idegekkel, tehát a hüvely mélyebb része nem is igazán ingerelhető (viszont a méhszáj döfködése egy jó nagy pénisszel igencsak fájdalmas lehet).


Aztán az ármérő sem igazán lényeges szempont. a vastag pénisz egy erős feszítő érzést ad a hüvelybemenetnél, de az az ingerlés hatására ellazul, és meglepően kitágul. Tehát az aktus folyamán ez a feszítés már messze nincs meg.


Egy nő fizikai ingerlése nagyrészt a technikán, illetve a türelmen múlik, ezeknek meg semmi közük a pénisz méretéhez.


Ráadásul a nők NEM ÚGY MŰKÖDNEK, mint ahogy azt a hű de nagyon férfiak elképzelik. Egy nőnek a szexuális együttléthez, az izgalomhoz, a kielégüléshez nem csak fizikai ingerlésre van szüksége. Arra is természetesen, de nem CSAK arra. A nők igen túlnyomó többségének lelki kapocsra, azaz érzelmekre is szüksége van, nem csak a fizikai vágyra. Érzelmek nélkül egy nőt nagyon nehéz kielégíteni, de ez fordítva is igaz, ha egy nő szeret, és vonzódik hozzád testileg és lelkileg is, az igen sokat "hozzáad" a szexuális örömérzethez.


Tehát egyáltalán nem kell pánikba esned. Az első még valószínűleg idegességgel, útkereséssel fog telni, de ez így természetes. (Emlékszem hogy az akkori barátnőm meg én mennyit bénáztunk össze az elsőnél.) Fel a fejjel, erre is igaz, hogy a gyakorlat teszi a mestert! :-DD


Hajrá!

2012. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!