Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Közel állok az elsőhöz, de...

Közel állok az elsőhöz, de kicsi a péniszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 múltam és a barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt. Már szóba jött, hogy ő szeretne velem lefeküdni, persze fél-egy év múlva. Azonban a péniszem 11 cm és tényleg nagyon vékony. Megértené ezt és elfogadná, meg én sem szégyellem, de majdnem biztos vagyok benne, hogy akármilyen jó technikám van ezzel nem tudnám olyan jól csinálni.(itt főleg a vékonysága miatt) Illetve azt se tudom, hogy egy átlagos óvszer jó lenne-e rá. Mit tegyek? Várjak hátha még nő? Vagy fogadjam el, hogy ezt kaptam és kész?
2012. febr. 4. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Neki ez lesz a normális, mert másikat még nem látott ! Ennyi.

Told meg helyettem is.

2012. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az óvszert meg most is kipróbálhatod, próbálj ki párat, hogy megtaláld a megfelelőt!
2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ciki/nem ciki, de azért ennyi idősen venni szerintem elég furcsa. Haveromtól is kérhetnék, de lenne 1-2 kínos kérdése. Hogy kit akarsz meghúzni? Ááá senkit, csak keresem a megfelelőt a kis szerszámomra.
2012. febr. 4. 21:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, még a pénztáros néni sem fog csúnyán nézni rád, már annyiszor látta, hogy vásároltak, neki ez nem újdonság.
2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"meg én sem szégyellem"


Most még. Ha viszont a későbbiekben sem nő meg, akkor a te véleményed is meg fog változni erről, majd meglátod...


Ettől függetlenül az első szexnél még nem feltétlenül hátrány, hogy kicsi a péniszed. Sőt, ha szűz, akkor talán kifejezetten könnyebbséget is okoz neki az elején.


Hogy ekkora pénisszel nem tudod olyan jól csinálni, az az elején szintén nem nagy baj. Hiszen elsőre akkor se valószínű, hogy el tudna élvezni, ha neked normális méretű lenne. Majd később okozhat ez is problémákat, ha nem nő már tovább.

2012. febr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A problémád ebben az adott helyzetben kimondottan előnyös!

Ennek a kislánynak óriási szerencséje lenne, ha te lennél neki az első! Hiszen sokkal könnyebben menne a szüzesség elvesztése, mint egy nagy és vastag pénisszel! És biztosan, hogy sokkal jobban élvezi is ezt majd, mint azt, ha fájna neki! Más kérdés, hogy egy szülés után kitágult vaginába már nem egészen így működne a dolog! Viszont biztos, hogy nőni fog még! De nem kell elkeseredned akkor sem, ha nem sokat nő, mert van nyelved, amivel nagyon sok extra élvezetet tudnál szerezni a partnerednek. Sok nő amúgy is leginkább csak úgy tud elélvezni és normál közösülés közben kevésbé!

A lánynak is sokkal kényelmesebb lesz orálisan kényeztetni téged, mintha egy kétszer akkora szerszámmal lenne dolga! Szerintem egy túl nagy pénisz sokkal nagyobb gond!

2012. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó, az első pár alkalom tényleg jobb lesz neki, de azért kb 10 alkalom után, már lehet jobb lenne neki egy nagyobb. A másik meg az, hogy lehet, hogy nem az egész életbe együtt leszünk és azért lehet más csajban is fogok járni, aki már nem száz lesz.
2012. febr. 6. 16:22
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A méretnél sokkal fontosabb, hogy jó szerető legyél! Egyelőre az a legfontosabb, hogy ki tudd elégíteni. Arról megoszlanak a vélemények, hogy a hüvelyi, vagy a csikló orgazmus a jobb. Van olyan lány, aki a hüvelyire nem is képes. A lényeg, hogy orálisan sokkal könnyebb kielégíteni egy lányt, mint vaginálisan. Nyugodt körülmények között, mikor van időtök, kezdjetek szerelmeskedni. Beszéljetek! Elég nehéz, de sokat segít! A legfontosabb erogén zónákat biztos ismered. Próbálgasd őket, hogy melyik ingerlésére, milyen reakció érkezik. Az összenyálazást felejtsd el! Akkor térj rá a puncijára, amikor ő is akarja. Amikor itt tevékenykedsz, rendkívül fontos, hogy figyelj a reakciókra. Ne legyél durva, ne kapkodj. Csak finoman, és élvezd, amit csinálsz. Ha elsőre nem is, előbb utóbb ki tudod majd elégíteni. Ha ezt már magabiztosan meg tudod tenni, akkor kezdjetek foglalkozni a behatolásos közösüléssel. Egy ilyen fiatal lánynál, a vékony, rövid pénisz nagyon előnyös lesz. Ha nehezen tágul, áldani fogja a kis farkadat! :D Komolyan! Ráadásul, ha a farkaddal nem is bánsz majd jól, mindig ott lesz, hogy ki tudod elégíteni. Az első barátnőm nem akart pettingelni az első szex előtt. Tragikusan is sikerült. Másodszorra már nem hagytam magam, és a fenti módon jutottunk el a hagyományos szexig. Nálunk annyira bevált az orális szex, hogy a behatolásost teljesen elhanyagoljuk. Ez persze nagyon egyén függő, nekünk ez volt be. A legfontosabb, hogy ne az vezéreljen, hogy milyen lehet egy nő belülről, meg hogy túl legyél az elsőn. A legfontosabb, hogy ismerd a testét, és öröme akarj szerezni. Sok sikert!


25/F

2012. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sápi Dominik válasza:
[link] figyeld meg milyen kicsi a farka az embernek de látszik hogy csajt nem érdelekli mert boldogok és elfogadja.!
2015. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!