Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hiba lenne lefeküdni vele 1....

Hiba lenne lefeküdni vele 1. alkalommal?

Figyelt kérdés
szóval 2 hónapja vagyunk 1ütt a barátommal (én 18/L )az előző barátommal eljutottunk a pettingig,vele még nem pettingeltünk,messze lakunk 1mástól,de ő már nem szűz.jövőhéten nála töltöm a 7végét.ott alszok,mert nemtudnék hazajönni,tudja hogy szűz vagyok.szeretjük 1mást,de hiba lenne 1. alkalommal odaadnom magam neki petting nélkül?
2009. jún. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap alatt abszolút nem nyúltatok egymáshoz? Én azt javaslom, hogy kezdjétek pettinggel, aztán akkor majd érzed, hogy meddig mész el. Ha meg 2 hónapja együtt vagytok, és szeretitek egymást, akkor meg miért lenne baj, hogy első alkalom?...nem tudom, nekem az az első alkalom, ha mondjuk 1 hét után alig ismerem a másikat és durr bele...na az hiba. De ez sztem nem. Nem akarlak buzdítani semmire, úgyis az adott szituációban érezni fogod mit szeretnél és mit nem.

De kérlek védekezzetek!!! (normálisan)

2009. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben is, mint minden másban a legjobb a fokozatosság. Egyenesen belecsapni a lecsóba, mindjárt a magas cén kezdeni, ez még akkor sem tuti, hogy bejön, ha a barátod már tapasztalt. mert mit tud a barátod? Azt. hogy más nőkkel milyen NEKI, de RÓLAD még semmit sem tud.


Nem tudom, hogy hiba lenne-e, de én nem tenném, az biztos - és nem is tettem.

2009. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sokkal izgalmasabb,hogyha előtte csak petting van egy ideig. És neki is nagyonn "kincs" lesz,ha még tud várni.
2009. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!