Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal tervezzük hogy...

A barátommal tervezzük hogy lefekszünk egymással. Mennyire fontos az elsőnél hogy a nőn milyen fehérnemű van?

Figyelt kérdés

Ha számít akkor mégis mit vegyek fel? elég egy szép tanga vagy vegyek egy csipkés hálóinget ? Adjatok lécci ötletet!

17L


2009. jún. 1. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy a nők nagyobb jelentőséget tulajdonítanak a fehérneműnek, mint a férfiak. Olyat vegyél fel, ami tetszik a barátodnak, és amiben kényelmesen érzed magad. Egy szép tanga, hozzá illő melltartóval jó választás.

22/l

2009. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát a férfiak elég vizuálisak, ha kedveskedni akarsz, akkor valami szexis fehérneműt húzz magadra, de nem kell túlzásba vinni a dolgot. A lényeg az, hogy jól érezd magad benne sztem.
2009. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Egyetértek az előző hozzászólással.
2009. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én ffiből vagyok... tehát a válaszom: mindegy, ugysem sokáig lesz rajtad...
2009. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

mivel ebben az esetben az a legfontosabb, hogy te fesztelenül erezd magad, ezert olyat vegyel fel, amiben te jol erzed magad, amiben "csabitonak" tudod erezni magad... Nalunk az ilyen "edes, kis semmi bugyik" jönnek be, imadja öket a parom. Ami ilyen kis atlatszo, könnyü, esetleg fodros, de azert ne egy 12 eves kislany bugyija kusson tola eszebe :) es ehhez passzolo haloing, biztos tudod melyik az, ami ilyen rövid, kicsit atlatszo.. hmm... ezt imadja :) de ez csak akkor jön be, ha az elsö együttlet, ott alvasos, mert az eleg hülyen veszi ki magat, ha elszaladsz atöltözni haloingbe, aztan mesz haza... ha nem ott alvos "buli", akkor meg egy szep melltartoval parositsd, lehetöleg elöl kapcsolossal, ha meg nem gyakorlott a kinyitassal :)

23/l

2009. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

mindenképpen szexiset!

baromság a:teljesen mindegy-válasz

te sem lennél elragadtatva,ha a fiudról lekerülne egy szakadt,vonalkódos fecske...

2009. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20:30 Azt hittem, az igényesség alapvető dolog.
2009. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne nagyibugyi legyen. De gondolom olyat úgyse hordasz, tehát kb. bármelyi, amit kiveszel reggel a fiókodból. Vagy, ha van esetleg kedvence a bugyijaid között, akkor azt.
2009. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A lényeg,hogy gyorsan kitudj belőle bújni,mert az első alkalmat még nem az határozza,meg,hogy mennyire szexi a melltartód.Hamár mindenképp olyat akarsz ,ami felizgatja akkor olyat válassz,ami sokat sejtet,viszont keveset mutat.Jó tanács,próbáljátok jól elhúzni a dolgot,sok sok előjáték a lényeg, az aktus maga,csak hab a tortán

.Sok sikert!!!

2009. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
inkább tangát...
2009. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!