Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire lenne furcsa, ha egy...

Mennyire lenne furcsa, ha egy 17 éves srác venné el egy 19 éves lány szüzességét?

Figyelt kérdés

Az egyik régi ismerősömmel, eléggé közel kerültünk ma egymáshoz. Ő többet szeretet volna, én nem mivel még szűz vagyok és félek, hogy mit szólna hozzá, ha megtudná. Illetve, nem is járunk. Viszont én már nagyon szeretném elveszíteni. Mivel nem vagyok annyira szép, nehezen találok magamnak párt...

Viszont ezt a srácot roppant kedvelem.


2012. febr. 6. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát már lassan az sem furcsa, ha a kiszemelt szűz nem lány.
2012. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura.
2012. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves sokszor tapasztaltabb, mint egy 21 éves. Szerintem vállald be a dolgot, ha tényleg jóban vagytok!


25/F

2012. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a furcsa, hogy a szüzességedről úgy beszélsz, mint valami nyűgről.
2012. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha van járás előtte vagy utána akkor okés, de ne add el csak úgy a szüzességed.. az egy érték, bár amíg megvan ezt senki nem igazán fogja fel.. :/
2012. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 I am God ***** válasza:

Èdesmindegy, 2 hét múlva nem fog érdekelni a kora annak aki elvette a szüzességedet. Nagyon szép dolog mellesleg, hogy 19 évesen szüz vagy, de lássuk be, nem a 18. században élünk, ez rajtad kívül senkinek nem fontos. Ha neked oké a srác akkor oké, ha nem akkor meg nem. Legroszabb esetben nemlesz belöle kapcsolat, de legalább szexelsz egyet ami nem egy rossz dolog.


Mellesleg, a szüzesség nem akkora érték amiért lekellene mondani bármiröl is.


Óvszer azért erösen ajánlott

2012. febr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!