Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran smároltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran smároltok? Melyik van többször? A nyitott szájas csók, vagy a nyelves? A csajom nem szereti a nyelvest, csak néha szoktuk? Ez csak szerintem furcsa, vagy más lány se szereti olyan sűrűn? Szerinte túúúl nyálas

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked kell megtanulni nem nyálasan smárolni.. vagy attól függ milyen értelemben nyálas.
2011. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én imádok a barátommal csókolózni.Nagyon szeretjük a nyelves csókot,csak úgy szoktunk csókolózni,a másikat már el sem tudom képzelni.De egyébként egyén függő, ezt a barátnőddel beszéld meg sztem.

20/L

2011. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
74%
lehet egyszerűen rosszul csókolsz
2011. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%
Milyen az a nyitott szájas csók? Mint két hal? :)
2011. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Neki az fér bele, hogy ha megpuszilom a száját. Max egy kis csücsöritést szokott. Az hogy nyelves legyen az már túl sok neki. Azt mondja nem szereti.

Akikkel eddig voltam azokkal csomót smároltunk, annyira rossz nem lehetek ha ők szerették csinálni.

A nyálassághoz - lehet hogy én vagyok béna de egy kicsi azért csak szokott lenni, szerintem másnál is :D


Egyébként a csaj 19 éves

2011. dec. 3. 12:34
 6/10 problem?:D ***** válasza:
Amikor kedvünk tartja:)
2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm, nem tudom,én akkor nem szerettem már csókolózni , amikor már kiszerettem az illetőből . Én imádok csókolózni, szex közben is és bármikor , az olyan bensőséges dolog és el sem tudnám képzelni a párkapcsolatom a nélkül :)

azért ez elég fura , hogy a barátnőd nem szereti, más pasival sem szerette ? vagy te vagy neki az első ?

2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy mással se szereti. De mikor nagyon beizgult akkor azért ficánkolt a nyelve időnként. Csak fura hogy ahhoz hogy smároljunk az kelljen hogy ússzon a lepedő annyira felizguljon
2011. dec. 3. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
én pl. nagyon szeretem a nyelves csókot és a 'simát' is. de ha ő nem szereti akkor nem tudsz mit tenni, nem szereti és kész. az is lehet h te rontod el a dolgot. (pl. túl nyálas)
2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ohhh, azóta már van olyan aki imád csókolózni, és abszolút jól megvagyunk :)
2013. jan. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!