Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Te elmennél egy erotika...

Te elmennél egy erotika táborba a nyáron a szüzességedet elveszíteni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam valahol, hogy tapasztalt pár tart erotikatábort a nyáron szüzeknek (fiúknak, lányoknak), vagy tapasztalatlanoknak olcsó, sátoros vadkempingezés keretében. Szerintetek nem marhaság ez? Volna, aki itt akarná elveszíteni a szüzességét?

2012. febr. 9. 19:28
 1/7 anonim válasza:
ezt hol olvastad? :D
2012. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, te lennél a passzív fél, és egy medve az aktív. :)
2012. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, hanem egy ismerősöm mondta, hogy kapott egy e-mailt ami erről szólt!
2012. febr. 9. 19:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mesélte a srác, hogy önköltséges a dolog (egy hét). mindenki magát kell ellássa kajával, sátorral stb. És mindenki a saját szórakozása miatt vesz részt rajta. A tapasztalt pár pedig tanít, ha akarod! De szerintem ez csak egy blöff! nem akarom elhinni!
2012. febr. 9. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

1: Szerintem ilyen nincs, kamu

2: Milyen beteg állat az aki ilyet "üzemeltetne" úgymond

3: Ha lenne is, tegyük fel, akkor is rohadt szánalmas aki így akarja elveszteni.

4: Van ilyen marha???

2012. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezzel az erővel mehetsz prostizni is haver:D
2012. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mottó:

Jöttünk, láttunk, elvettük!

2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!