Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mit gondolnátok arról...

Lányok mit gondolnátok arról a fiúról, aki eltitkolja előletek a szüzességét 20 évesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt, h szégyelli elmondani, pedig nem kell, nem ciki a szüzesség!
2009. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Tudod, sok lány (a rendesebbik lányok) még szeretik is, ha egy fiú velük van először! Nem szégyen! Sőt, ha van barátnőd, és együtt lesztek, még büszke is leszel rá, hogy ő volt neked az első... akit a legjobban szeretsz! :)
2009. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sem ciki és ha a lány tapasztaltabb akkor tud majd irányitani h mi jó neki. Az én barátom 23 volt mikor elvesztette velem. Én mutattam meg mindent és egyáltalán nem éreztem cikinek h én vagyok a tapasztaltabb.
2009. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy nem bízik meg bennem, nem őszinte, és nem tart méltónak arra, hogy a titkait megossza velem. Utána hogyan várja el tőlem, hogy én soha nem hazudjak neki? Ha viszont elmondja, hatalmasat nő a szememben, mert megtisztel a bizalmával. Az meg, hogy szűz, nem ciki, és engem nem is zavarna. Egyszer mindent el kell kezdeni. Ha már olyan a viszonyod el lánnyal, akkor "valld be neki". Azért tettem idézőjelbe, mert ez nem bűn, amit szégyelni kell. Ne ronts egy kapcsolatot el azzal, hogy hazudsz egy ilyen fontos kérdésben.
2009. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen titkolni? Nem szégyen az! Sőt!

Ki is hullott vna a hajam, ha a párom előttem már x számú csajjal szexelt vna!!!

2009. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is ismerek olyan srácot aki 20 évesen szűz.

szerintem se ciki.

2009. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj hát szerintem picit szánalmas letagadni,mert ugy is kiderül.Igen tudom,majd biztos irják itt,hogy de az én barátom az elsőnél is igymegugy ú d ejó volt,de azért valljuk be nem születik senki csődörnek.. ergo felesleges "eltitkolni",ugy is kiderül,és az ott nagyon ciki. Nekem hazudtak már ezzel kapcoslatban,és ki is derült,ahogy szexre került a sor..nagyon gáz volt..persze nem nekem:-)
2009. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sem ciki ha szűz és nem kell szégyelni,titkolni,csak egy belevaló csajszi kell neki hogy megtörjön!
2009. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én boldog voltam, amikor a párom 24 évesen szűz volt! Nem kellett az agyában lévő idegen cicik, miegymások emlékével megküzdenem. Azóta is klassz az ágyban, nincs semmi hátrány abból, hogy a korai éveiben visszafogta magát.
2009. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem sem cikis!:) Az én párom 21 volt, és akkor szeretkezett velem elsőnek. én is első voltam neki. Jó érzés, hogy egymáshoz került a szüzességünk, és azóta is együtt vagyunk. ez nem ciki, valóban akiknek nem az számít, hogy jól megdöngöljék őket, azok nagyra tudnak értékelni egy férfi szüzességet :P szerintem kifejezetten aranyos :)

17/L

2010. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!