Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komolyan ezt csinálja néhány...

Komolyan ezt csinálja néhány tini?

Figyelt kérdés
Olvastam néhány fura dolgot. Azt írták hogy a tinilány tágította magát meg felszakította a szűzhártyáját hogy ne fájjon neki az első. Ez igaz? És van aki ezt megcsinálja?
2009. jún. 2. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak ilyen bolondok. De akkor kérdezem: a szexnek mi a lényege? hát nem az, hogy szeretkeznek, és mindegyiknek jó lesz?... hibbandtak...

17/L

2009. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 vagyok...hát én ilyenekt nem csinálok...

Mondjuk lehet hogy van néhány pszihopata kisleányka aki ezt csinálja...ki tudja...

2009. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
persze... a mai tinilányok olyan tájékozatlan, felelőtlen buta libák tudnak lenni, hogy akkor sem hiszem el, ha látom :S nagyobb marhaságokat is megcsinálnak, mint amit leírtál
2009. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21:36-os mint például?:D
2009. jún. 2. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen....néhányan kellemetlenül éreznék magukat az első szeretkezésnél a szerelmükel mikor minden tiszta vér lesz:S de nem értem ezt a tágítást, hogy érted inkáb ujjazás:)
2009. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
most így hirtelen nem jut ezsembe, de ezen az oldalon olvastam a legtöbb marhaságot a tiniktől... pl volt egy lány, aki terhes lett, de nem akarta megmondani a szüleinek, ezért úgy akart elvetélni, hogy az ajtónak szaladgált a hasával... vagy volt, aki úgy akarta elkerülni a teherbe esést, hogy kizárólag állva szexelt, vagy volt, aki szűzen azért akart análozni, mert úgy nem veszti el a szüzességét és terhes sem lehet...vagy pl egyszer olvastam egy olyan kérdést is, mondjuk azt fiútól (asszem 16 volt), hogy a lányok a tampont a bugyijukba teszik, mint a betétet? de ha eszembe jut valami jó kis ökörség,amiről hallottam, megírom
2009. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
39%

én is tágítottam magam,h ne fájjon az első...sztem ebben semmi elítélendő nincs....nem akartam,h arról szóljon,h fáj,vérzik,és nem sikerül semmi egy jó darabig,mert akármennyire is szeret,ez azért olyan kellemetlen sztem a fiúmnak is....hát nemtudom.....de nem bántam meg,h ezt csináltam,és h átszakítottam magamnak,mert így nekem az első is csodálatos volt....:):):)


és most nyugodtan le lehet pontozni...:S

2009. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert miért gond az? Legalább fogja élvezni az elsőt. Tényleg a szerelemről és a kényeztetésről fog szólni.
2009. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pengés kiscsajról beszélsz, akinek a kérdéséhez érkezett vagy 100 válasz? Na az tényleg nem semmi :DD De vannak itt még olyan gyöngyszemek hajajj..
2009. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Na persze, az nem fura, ha valaki 12 évesen szexel, meg 14 évesen terhesség miatt parázik, de az igen, ha tágítja magát, és készül az elsőre, hogy majd jó legyen neki... Nem értem, hol van az előírva, hogy a szűzhártyát csak és kizárólag pénisszel lehet átszakítani?? Őszintén örülnék, ha valaki megmondaná.
2009. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!