Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, ti milyen pózban...

Csajok, ti milyen pózban vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Milyen pózban csináltátok először? Van olyan, amibe nem fáj annyira? Nektek fájt? És hány éves korotokba?:)
2012. febr. 15. 02:30
 1/9 anonim válasza:
100%
én lovagló pózban 16 évesen :) nekem nem fájt, semmit nem éreztem egyáltalán.
2012. febr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Niccol válasza:
Én 17 évesen és misszionáriusba. Ha valami extrémebb pózba akarjátok csinálni, szerintem azért jobban fáj, de a jól megszokott, kutya, lovagló, misszionáriusba, ugyanannyira fáj kb. Bár ez embertől függ, nekem egyáltalán nem fájt, barátnőmnek annyira fájt, hogy a pasijának egész végig mondogatnia kellett, hogy mindjárt jobb lesz...
2012. febr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hagyományos misszionáriusban,17évesen és egyáltalán nem fájt.
2012. febr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én még nem vesztetem el szerintetek mikor kéne elveszitenem ? kb hány éves korban kellene ? és tényleg nem fáj ?? mondjatok rola valamit... :)
2012. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, ezt nem lehet meghatározni, hogy hány évesen "kell" elveszíteni.:)

Akkor, amikor megtalálod azt a fiút, akivel tényleg kölcsönösen szeretitek egymást, mert enélkül semmit nem ér az egész, sőt, lelki trauma is lehetséges.

Én 19 voltam, misszionáriusban történt, és egyáltalán nem fájt.:)

De az is lehet, hogy azért mert előtte ujjazásnál már átszakadt a szűzhártyám, de ebben sem vagyok biztos, csak gondolom.

De az sem volt kibírhatatlan, csak picit fájt.

2012. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
misszionárius pózban.18 évesen és eléggé fájt. 20/L
2012. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 évesen, lovagló pózban.

Egy kicsit fájt, de nem volt vészes.

2012. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hagyományos misszionáriusban. 22évesen. és ahogy lassan ahtolt be, kb 20 mp-ig nagyon fájt, de utána semmi rosszat-kellemetlent-fájdalmasat nem éreztem :) nem volt vér sem
2012. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesen misszionárius pózban és egyáltalán nem fájt, előtte az ujjazás sem. Ha nem izgul valaki elengedi magát és eléggé nedves akkor nem fájhat. persze vannak extrém szűk bejárattal rendelkező lányok, de ha az ujjazás nem fáj ez se fog.
2012. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!