Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
szép szokás, de ha valaki valóban azzal veszti el, akivel érdemes, akkor az lehet esküvő előtt is
2012. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
39%
szüzen halsz meg..:)
2012. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőig nem tom hogy birnàm ki... Betyárpiszkosúl idegesí am engem is aki 16 alattveszti el.
2012. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
45%
Szép dolog de az úgyse fog összejönni.
2012. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
95%

18 évesen. Nem bántam meg, hogy eddig vártam, ha előtte vesztettem volna el, van saccom, hogy az kivel lett volna (volt 16 évesen egy fél éves kapcsolatom). Ha lefeküdtem volna vele, azt életem végéig bántam volna, ugyanis kiderült róla, hogy egy görény. Akkor utáltam ezért, de most ezerszer is megköszönöm apámnak azt hogy nem engedte, hogy nála aludjak.

Így viszont nincs mit szégyellnem.


Viszont az esküvőig várni szerintem felesleges.

2012. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
69%
És ha esküvő után kiderül, hogy béna az ágyban?
2012. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
47%

szerinted ki az a barom aki majd két év járás után feleségül vesz téged úgy,hogy két évig zsebhokizik?...

aztán,ha nem is illetek össze szexuálisan akkor meg elválsz...? aztán ott leszel nemszüzen elváltan és 30 éves leszel..:D

egyébként a mai pasik 10% szándékozik csak megnősülni de akkor sem egy ilyen csökött agyu libát akar elvenni aki miatt évekig nem szexelhetne....amúgy meg gondolom az ilyen hülye mint te a szexet a gyerek csinálásra használja nem pedig élvezetből..tehát évente egyszer csak..

2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
65%
én 16 évesen vesztettem el ls megbántam!
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
100%
16 évesen az elsö barátommal ( ö akkor 19volt).. 1 évet várt rá, utána még 3 évig együtt voltunk.. nem bántam meg.
2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Igazából azért akarok várni addig mert engem így neveltek érted? és az milyen dolog hogy az emberek 70 százaléka már 15 évesen nem szűz. én nem akarok így élni. én azt akarom hogy egy pasi magamért szeressen és ne csak azért hogy gerincre vághasson... mert értékelem magamat annyira.. és mert megérdemlem hogy szeressenek azért ami vagyok és ne azért hogy megdüngessenek. bocs. nekem vannak elveim és nem rakom szét a lábam minden kis köcsögnek aki éppen arrajár.
2012. jan. 9. 22:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!